up
ara

Crazy Rich Asians

Çılgın ve Zengin Asyalılar (2018)

Crazy Rich Asians Konusu ve Özeti

Crazy Rich Asians
Sevgilisinin ailesi ile tanışmak üzere Singapur'a giden Rachel'in Singapur macerasını anlatıyor.
Süre: 120 dk
Yapım: 2018 ABD
Yönetmen:
Oyuncu:
New Yorklu Rachel Chu, uzun zamandır Nick Young ile birliktedir. Rachel, Nick’in en yakın arkadaşının düğününde sevgilisine eşlik etmek için Singapur’a gider. Genç kadın Asya’ya ilk defa gidecek olmaktan oldukça heyecanlıdır fakat bir yandan da büyük bir stres altındadır. Singapur’da Nick’in ailesi ile tanışacak olmaktan endişe duyan Rachel, bu sırada sevgilisi ile ilgili bilmediği şeyler öğrenir. Nick, ülkenin en zengin ailelerinden birine sahiptir ve o ülkedeki gözde bekarlardan biridir. Rachel, Singapur’a ayak bastığı andan itibaren tüm gözler ona çevrilir. Genç kadının çevresi bir anda onu kıskanan ve Nick’ten ayırmayı planlayan insanlarla dolar.
S.Y.

S.Y.

@selvayilmaz

çok sıra dışı olmamasına rağmen genel romantik komedilerden farklı olmuş. Özellikle yan karakterler çok eğlenceli. Başrolun manyak sarısın arkadaşı çok komikti, gerçi o ailede başka nasıl yetişebilirdi :D
Crazy Rich Asians
filme 8 verdi
1 beğen · 0 yorum
aybike dönmez

aybike dönmez

@aybikedonmez

Güzel bir romantik komedi.Alıştığımız bu tarz filmlerden tek farkı Çinli bir aile ve farklı bir kültürü sunması .Ayrıca filmin Altın Küre adaylıklarında adının geçtiğini de belirtmeliyim.Kısaca izlemesi eğlenceli ama bütün şaşasına rağmen (oyunculuk-Michelle Yeoh var en süperinden -dekorlar-ortam-erkek ve kadın karakterlerin tüm güzellikleri gibi) süper diyemem yine de.Hoşça vakit geçirmek için ideal-tatlı bir seyirlik :)
Crazy Rich Asians
filme 7 verdi
1 beğen · 0 yorum
7.3/10
3 oy
Sence kaç puan almalı?
0