up
ara

Ölümcül Makineler

Mortal Engines (2018)

Ölümcül Makineler Konusu ve Özeti

Ölümcül Makineler
Peter Jackson'ın senaryo ekibinde yer aldığı aynı zamanda yapımcılığını üstlendiği Ölümcül Makineler filminde medeniyetin yok oluşundan sonra ortama uyum sağlamaya çalışan insanların maceraları anlatılıyor. Hareket eden devasa şehirler ve bunlara yem olan küçük şehirler. Yolları kesişen iki zıt karakter Hester Shaw ve Tom Natsworthy.
Yapım: 2018
Yönetmen:
Ölümcül Makineler filmi 2018'in Son Yarısına Damgasını Vuran 20 Etkileyici Film listesinde yer almaktadır.
EL_NINO

EL_NINO

@elnino

Fim günümüzden yüzyıllar sonrasını konu alıyor, dünyanın sonu gelmiş ve iki kısım oluşmuş durumda.Ezenler ve ona karşı hayat mücadelesi veren onları durdurmaya çalışan diğer insanlar yani ezilen grup . Matrix'in ajan Smith'i hırsına ve güç arzusuna yenik düşmüş Valentine'ı canlandırıyor ve ezen güce liderlik yapıyor. Çekik gözlü ablamız var Anna, cool hareketleriyle ayrı bir hava katıyor filme ve direnişçi kesime, benim gözümde bu iki karakter ön plana çıktı. Daha fazla filmde ki karakterlerden bahsetmeyeyim bu iki karakter yeterde artar bile. Baştan sona aksiyon sahneleriyle dolu araya da bir kaç duygusal sahne serpiştirilmiş -tadında bırakmışlar- . Sonuç olarak fantastik, bilim kurgu dalındaki filmleri seviyorsanız bu aralar gidilebilecek filmlerden, izlemeye değer. 2 saatin nasıl geçtiğini anlamadan keyifli bir şekilde ayrılırsınız ekran başından.
Keyifli Seyirler...
Ölümcül Makineler
filme 8 verdi
7 beğen · 0 yorum
20
FİLM
2018'in Son Yarısına Damgasını Vuran 20 Etkileyici Film
2018 yılı beraberinde birçok kaliteli film ile geldi ve geçti. Sizin için 2018'in son yarısında vizyona giren, mutlaka izleme...
9.4/10
5 oy
Sence kaç puan almalı?
0