up
ara

Bizim İçin Şampiyon

(2018)

Bizim İçin Şampiyon Konusu ve Özeti

Bizim İçin Şampiyon
Ahmet Katıksız'ın yönetmenliğini yaptığı Şampiyon filminin başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ve Ekin Koç yer alıyor. Filmde jokey Halis Karataş ve bir döneme damga vurduğu yarış atı Bold Pilot'un hikayesi anlatılıyor.
Yapım: 2018
Yönetmen:
Bizim İçin Şampiyon filmi 2018'in Son Yarısına Damgasını Vuran 20 Etkileyici Film listesinde yer almaktadır.
EL_NINO

EL_NINO

@elnino

Bizim İçin
Bu son dönemde gerçekten de kaliteli yapıtlar ortaya çıkıyor yaşanmış hikayelerin anlatıldığı filmler her zaman farklı bir yere sahip benim gözümde bu da onlardan. Farah Zeynep Abdullah ve Ekin Koç ikiside çok iyi iş çıkarmışlar özellikle Farah Zeynep Abdullah son dönemde yer aldığı filmlerde başarısını kanıtlamış ve giderek daha da iyi oyunculuk gösteriyor.Alkışlar bu iki oyuncuya da gelsin. Ben gitmeden önce bu kadar duygusal bir film olduğunu tahmin etmiyordum ama oldukça duygusal bir filmle karşılacaksınız. Çaresizliğin bitip tükenme durumuna gelen bir insanı tekrar hayata bağlayacak bir şey varsa o da sevgi ve inanç. Bu iki duygu üstüne kurulmuş bir film. İnsanlara sevginin, inancın neleri yenebileceğini bir kez daha hatırlatıyor. Bu kadar duygusallığın arasına sıkıştırılmış sahnelerle yüzlerde tebessüm oluşturmayı da ihmal etmiyor.Film sizi başında yanına çekiyor ve son sahneye kadar bir an olsun bırakmıyor, zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Yarış sahneleri ile seyircilerin heyecanına adeta o günlerde yaşıyormuşçasına ortak oluyorsunuz. Onlarla sevinip onlarla üzülüyorsunuz, onlarla birlikte nefesinizi tutuyorsunuz ve sessizliğe sizde eşlik ediyorsunuz Şşşş sessizlikkk....
Mutlaka izleyin. Keyifli Seyirler
Bizim İçin Şampiyon
filme 10 verdi
13 beğen · 0 yorum
nesibe hilal korkusuz

nesibe hilal korkusuz

@nesibehilalkorkusuz

kesinlikle izlenmeli
Turkler artik bu basarilarini anlatma isini kesinlikle ogrendi :)
7 den 70 e herkesin birseyler yakalicayagi bu filmi kesinlikle tavsiye ediyorum


Not ; bol gözyaşı icerir
Bizim İçin Şampiyon
filme puan vermedi
9 beğen · 1 yorum
Nesnes (@neokursam)
[silindi]
26.12.18 beğen cevap
nmsy

nmsy

@sorgulayan

Hafta sonu gitme imkanı bulduğum, gerçek kişileri gram tanımadığım, at yarışı ile hiç alakam olmayan, büyük ön yargılar ile salona girip salon çıkışı gerçekte kim kimmiş diye araştırmaya devam ettiğim ve gerçekten büyük emek verildiği belli olan şahane ötesi bir film.

Bold Pilot mı yoksa Halis'in eşi sevgili Begüm mü Şampiyon gerçekten ince ince düşünülmesi gereken bir film.

1+1'in her zaman 1 ettiğinin üstüne basa basa her sahnesinde anlatan ve bunun gerçekten yaşandığını bilince, umut etmenin insanı yeşerten filiz olduğunu bir kez daha anlamamı sağladığınız için kendi adıma teşekkür ediyorum.

'' Dış kulvardan biiiirrrr numaralııı bolldddd pilotttt geliyooooorrrr '' en aklımda kalan replik bu sanırım :))))
Bizim İçin Şampiyon
filme puan vermedi
10 beğen · 3 yorum
Tam Bağımsız Proton (@tambagimsizproton)
Bold'u bir yarışta izleme fırsatım olmuştu, muhteşem bir attı. O parlak derisiyle güneşin altında koşarken, bir atın bu kadar güzel olabilmesi inanılmaz gelmişti.
14.01.19 beğen 2 cevap
Rabia nl

Rabia nl

@rabianl

Bold Pilot
''Şampiyon olmak demek bir gün kaybedeceğini bildiğin halde koşmaya devam etmek demek ...'' Fragmanını izlemeden konusunu dahi bilmeden sadece bir arkadaşımın bu filme gitmelisin demesi üzerine gittim. Bu kadar iyi bir filmle karşılaşacağımı düşünmüyordum. O atla o sahneler nasıl çekildi, at senaryoya bu kadar nasıl uyabildi, duyguyu nasıl bu kadar iyi geçirebildi..... Yarış sahnelerinde o kadar heyecanla izledim ki anlatamam. Hatta birlikte gittiğim arkadaşım son yarış sahnesinde kalkıp alkışlamamak için kendimi zor tuttum dedi :) Filmin duygusallığını hiç anlatmıyım. Ciddi emek harcanarak çekilmiş ve ortaya mükemmel bir film çıkmış. Mutlaka gidin arkadaşlar Bold Pilot ' u görün derim.
Bizim İçin Şampiyon
filme 10 verdi
8 beğen · 0 yorum
✨UrsaMajor✨

✨UrsaMajor✨

@elifbirkadin

gidilmeli...
Ülkemizde varolan efsanelerin bu şekilde izleyici karşısına çıkarılması çok güzel . Bir filmden beklenen herşey tadılabilir bu filmde . Açıkcası iki üç kere izlenebilir ...
Bizim İçin Şampiyon
filme puan vermedi
6 beğen · 0 yorum
Merve

Merve

@merver475

Şampiyon olmak demek bir gün kaybedeceğini bildiğin halde koşmak devam etmek demek ...
Bu kadarını beklemiyordum. Mükemmel!
Bizim İçin Şampiyon
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
20
FİLM
2018'in Son Yarısına Damgasını Vuran 20 Etkileyici Film
2018 yılı beraberinde birçok kaliteli film ile geldi ve geçti. Sizin için 2018'in son yarısında vizyona giren, mutlaka izleme...
ümran

ümran

@umoss

 paylaşım fotoğrafı
Tek kelime ile muhteşemdi !
Bizim İçin Şampiyon
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğeni · 0 yorum
Paylaşım kuraldışına alınmıştır: Fotoğraflar en az 20 yıl öncesine ait olmalıdır.
Topluluk kurallarını incelemek istersen yardım bölümünde detaylı bilgi alabilirsin.
9.5/10
38 oy
Sence kaç puan almalı?
0