up
ara

Back Roads

(2018)

Back Roads Konusu ve Özeti

Back Roads
Başrollünde oyuncu Juliette Lewis yer aldığı, yönetmenliğini Alex Pettyfer üstlendiği film Dram, Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Annelerinin tacizci babalarını öldürmeleri sonrasında ailenin sorumluluğu genç Harley'e yüklenir. 3 kız kardeşine bakmaya başlar ve hayatına kendinden yaşça büyük bir kadın girer.Yeniden mutlu günler geçirmeye başlayan Harley'in hayatı aile sırlarının açığa çıkması ile farklı bir boyut kazanır. Dram ve Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Back Roads isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları Back Roads hakkındaki fikirlerinizi merak ediyor!
Yapım: 2018 ABD
Yönetmen:
zeyrek

zeyrek

@zeyrek

Bir aile düşünün anne eşini öldürme suçuyla hapishanede. Evin en büyük oğlu üniversite hayallerini geride bırakarak kendinden küçük üç kız kardeşin bakımını üstlenmiş. Bu yükün altında ezildikçe eziliyor. Tüm bu sıkıntılarının içinde kendine rahatlama yolu olarak seçtiği şey ise evli bir kadınla birliktelik. Farklı bir çıkmaz sokağa girmek...

Ailede anne– baba figürlerinin her bir çocuk üzerinde nasıl ayrı ayrı marazlar oluşturduğu ve bir aileyi nasıl mahvettiği görülüyor.

Çocuk istismarı, ensest, cinsel sapkınlıklar...
Ve tüm bunların içerisinde boğulan, ezilen, birey olmaya çalıştıkça battıkça batan çocuklar.

Çocuk sahibi olmak dünyanın belki de en büyük sorumluluğu. Bir insanın çocukluğunda yaşadığı bir olay belki tüm ömrünü ipotek altına alıyor. Çıkılamıyor o buhrandan.

Ne denir ki? Ben istismar olaylarını duydukça ümitsizliğim artıyor insana dair, hayata dair. Ama o kadar da çok ki 🙁
Back Roads
filme 9 verdi
7 beğen · 0 yorum
9/10
1 oy
Sence kaç puan almalı?
0