up
ara

Avengers: Endgame

(2019)

Avengers: Endgame Konusu ve Özeti

Avengers: Endgame
Anthony Russo ve Joe Russo'nun yönetmenliğini yaptığı Avengers: Endgame filmi Avengers Infinity War filminde pek çok süper kahramanın küle dönüşmesinin ardından geride kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk umutsuzluk içindedir. Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içerisinde uzayın derinliklerine doğru sürüklenmektedirler. Kahramanlarımızın umut ışığı ise daha önce Kuantum Bölgesinden dönüş yapabilen Ant-Man olacaktır. Thanos'un yarattığı bu dünyaya karşı kahramanlarımız bunu bir intikam olarak görmekte ve bu düzeni değiştirmek için mücadele etmeye başlarlar.
Yapım: 2019 ABD
Yönetmen:
Avengers: Endgame filmi 2019'un İlk Yarısına Damga Vurması Beklenen 20 Etkileyici Film listesinde yer almaktadır.
Deniz

Deniz

@denizsahin - Ankara

11 yıllık macera,22 tane film... Stan Lee’ye bizi böyle karakterler ile tanıştırdığı için ne kadar teşekkür etsek az. Avengers’a yakışır bir sondu diyebilirim. Film hem çok güldürdü hem de ağlattı. Duygudan duyguya sürüklendim resmen. Bu maceranın sonunu kesinlikle sinemada izleyin derim.
Avengers: Endgame
filme 10 verdi
0 yorum
aybike dönmez

aybike dönmez

@aybikedonmez

LÜTFEN FİLMİ İZLEYENLER OKUSUN-Filmin ve serinin hayranları bana kızacak ama ben pek beğenmedim bu filmi.Bunun nedeni de aslında beklentimi çok yüksek tutmam.Filmin sonunu beğendim mi karar veremiyorum ;çünkü savaş sahnesinde geçen filmde daha heyecanlıydım.2 ölümde çok üzücü ve gerçekten etkileyiciydi...Hele Thor karakterini soktukları hal neydi öyle :)) Hiç mutlu değilim bu açıdan.Diğer filmde ona çok yer ayırdıkları için ve içlerinde bir onun öldürmeye neredeyse- eldiveni takmış halini bile- gücü yetiyorken bu filmde eldivensiz halini bile öldürmekte zorlanan bir Thor görmek hiç inandırıcı değildi kendi açımdan.Sondaki o saçma hali "bu ne "oldum resmen.Adam adına bir sürü şey yazılan mitolojik Tanrı ne hale düşürdüler...Ve bence bu bölümün en önemsiz karakteri Kaptan Amerika idi.O sondan sonra zerre kadar ilgilendirmiyordu artık ne yapmış nerede yaşlanmış ,kime vermiş kalkanını.Yani...En sevdiğim bölümler ise geçmişe gittikleri zamanlar-Hulk ile olan komik sahneler-Hawkeye 'in mohikan saçlı sayko haliyle ortalıklarda dolaşması ve Natasha ile olan sahneleriydi.
Avengers: Endgame
filme 7 verdi
0 yorum
Fatih Kasabbaşı

Fatih Kasabbaşı

@blackthugfatih - Antalya

i love you 3000 times
Avengers: Endgame
filme 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum
20
FİLM
2019'un İlk Yarısına Damga Vurması Beklenen 20 Etkileyici Film
2019'un ilk yarısında vizyona girecek ve mutlaka izlemeniz gereken 20 etkileyici filmi seçtik....
8.7/10
25 oy
Sence kaç puan almalı?
0