up
ara

I am Mother

(2019)

I am Mother Konusu ve Özeti

I am Mother
Oyuncu kadrosunda Clara Rugaard, Rose Byrne, Hilary Swank gibi isimlerin yer aldığı I am Mother filminin yönetmenliğini Grant Sputore yapmaktadır. İnsan soyunun tükenmesinin ardından bir genç kız anaç bir robot anne tarafından yer altına kaldırılır. Ancak genç kızın hayatı başka bir insanla karşılaşmasının ardından altüst olur.
Yapım: 2019 Australia
aybike dönmez

aybike dönmez

@aybikedonmez

Blimkurgu tarzında film ,ünlü oyuncu Hilary Swank ve 21 yaşındaki bence aşırı gelecek vaad eden doğal güzelliği olan Danimarkalı Clara Rugaard Larsen tarafında 2 kişi arasında geçiyor tabii insan olarak :)Hikaye bebekliğinden itibaren bir tesiste Anne adlı robot tarafından yetiştirilen -anne şefkatiyle tabii ki-Kızın büyüdüğünde dış dünyayı artık merak etmesiyle ve Hilary Swank'ın karakterinin bir gün ansızın çıkagelmesiyle devam ediyor.Anne adlı robot mu iyi yoksa dışarıdan gelen yabancı mı iyi?Hangisi doğruları-gerçekleri söylüyor ve hangisi kızın iyiliğini istiyor? Bu sorularla dolu güzel bir gerilim ve tabii ki bilimkurgu-distopya karışımı ilgi çekici ve merak uyandırıcı bir film i am mother...
I am Mother
filme 8 verdi
0 yorum
Mustafa

Mustafa

@mustafac

I am Mother
- İnsan hayatını her şeyden üstte tutmak üzere yetiştirildim. Kenarda durup insanlığın kendini yok eden doğasına teslim olmasını izleyemezdim. Müdahele etmeliydim yaratıcılarımı ileriye taşımak için.
I am Mother
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Nebukadnezar™️

Nebukadnezar™️

@nebukadnezar

 paylaşım fotoğrafı
Hadi size bir film tavsiye edeyim. Sıkılmadan izleyeceğinize eminim. Filmin konusu insanlığın son bulması ve inşa edilen koskocaman bir tesiste insan embriyolarının bir robot tarafından geliştirilip büyütülerek yeniden inşa edilmesi. İnceleme yazardım aslında ama illa birinin gelip salça olacağından emin olduğum için şimdilik buraya eklenmiyorum. Ancak yakında kendi blogumu yayına açınca orada paylaşacağım. Ama yine de izleyip de üzerine konuşmak isteyen olursa özel mesaj kutum açık. Oradan rahat rahat konuşabiliriz.

İyi seyirler.
EK 1: Eğer okuduğum ve izlediğim şeyleri Neokur'da sizlerle paylaşmamı istiyorsanız DESTEK okuna basmanız yeterli. 17.06.19
I am Mother
filme 8 verdi, inceleme eklemedi.
2 yorum
Hayata Gülümse (@hayataagulumse)
😂😂😂
17.06.19 beğen cevap
8.3/10
8 oy
Sence kaç puan almalı?
0