up
ara

Doğmamış

The Unborn (2009)

Doğmamış Konusu ve Özeti

Doğmamış
Filmde, Casey adındaki genç bir kadın, bedenine girerek yavaş yavaş kendisini kontrol altına almaya çalışan bir ruh ile savaşıyor. Geceleri gördüğü kabusların giderek artması ve gündüzleri de kornuç olaylar yaşamaya başlaması üzerine spiritüel olaylar danışmanı olan Sendak'ın yardımını alacak.
Süre: 88 dk
Yapım: 2009 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • David S. Goyer
Bazen ölümden sonra ruh cennete gitme yolunu ararken, şeytani bir durumla lanete uğrayarak değişir.Kendine yeni bir beden bulana kadar dünyalar arasında sonsuza dek kaybolmak zorundadır. Bazen de tam olarak isteğine kavuşur ve kendine yeni bir beden bulur.
Bu olay tam da Casey Beldon adındaki daha çocukken kendisini terkettiği için annesinden nefret eden bir kızın başına gelir. Ama Casey annesinin onu neden terkettiğini fazla geçmeden olağandışı olayların başına gelmesiyle anlamaya başlar...
Uyku sırasında dehşet verici kabuslar, korkunç görünümlü hayaletler görmesi daha gerçekleşmemiş felaketin başlangıcıdır. Bunun üzerine Casey, Sendak adında bir ruh uzmanına bu korkunç olayları nasıl durdurabileceğini sorar.
Casey'in hayatta kalabilmek için tek şansı, dünyalar arasındaki kapıları kapatarak bu kimsenin asla doğmamasını sağlamaktır.
Doğmamış filmi Rüyalarınıza Girecek Korku Filmleri listesinde yer almaktadır.
Tuğba Bal

Tuğba Bal

@tugbabal

Gece gece bu filmi tek başıma izlemek beni biraz ürkütse de beğenerek izledim. Korku severler için güzel bir film, tavsiye ederim.
Doğmamış
filme 8 verdi
0 yorum
Thranduil

Thranduil

@thranduil

Konusundan mı, işlenişinden mi bilmiyorum ama etkiliyor gerçekten. Bence bir korku filmine göre bayağı iyi filmdi.
Doğmamış
filme 10 verdi
0 yorum
92
FİLM
Rüyalarınıza Girecek Korku Filmleri
İzledikten sonra uyumakta zorlanacağınız, korkunç kabuslarla uyanıp durmanıza sebep olabilecek en korkunç filmler listelenmek...
131
FİLM
Korku Filmi Tutkunlarının Mutlaka İzlemesi Gereken Korku Filmleri
Korku filmi tutkunları buraya! Uykularınızı kaçıracak mutlaka izlenmesi gereken en iyi korku filmlerini bu listede topluyoruz...
105
FİLM
İzlerken Tüylerinizi Ürpertecek En İyi Korku Filmleri
Tüyler ürpertici sahneleriyle korkuyu iliklerinize kadar yaşayacağınız en iyi korku filmleri listelenmektedir....
7.4/10
34 oy
Sence kaç puan almalı?
0