up
ara

Deadpool Filmi İncelemeleri

Zehra Sevinç

Zehra Sevinç

@zehrasevinc

En sevdiğim marvel filmi. Milyon kere izleyebilirim
Deadpool
filme 10 verdi
1 yorum
Onur Efe (@uzattiellerinibirnefesyalnizliga)
İnceleme anlayışın iyiymiş
24.08.18 beğen 2 cevap
Sezgi

Sezgi

@sezgii

Deadpool, diğer Marvel filmlerinden ayrı bir yere sahip oldu. Mizah ve kötü karakter. Riskli bir fikirmiş bu kötü karaktere sempati besletme olayı ama başarmışlar gibi. Yine aslında yüreği pamuk ama mecburen kötü olan insan klişeleri olsa da izlenecek iyi bir film olmuş. Devamı gelecektir. ^^
Deadpool
filme 8 verdi
0 yorum
Şeyma Şengül

Şeyma Şengül

@seymasengul

Komik
Tony'den sonra Deadpool'un her hareketimi komik olur ya
Deadpool
filme 10 verdi
0 yorum
kubra

kubra

@x6even

Daha çok diğer süper kahramanları tiye aldığı için sevdiğim bolca küfür içeren esprileri çok sarmayan hemen oldu bittiye getirildiğini düşündüğüm ikincisinde daha iyi olmasını umut ettiğim film.
Deadpool
filme 8 verdi
0 yorum
Sevda Sen

Sevda Sen

@sevdasen

film eğlenceli akıcı güzel vakit geçireceğiniz, bol argolu küfürlü bir film. mümkünse yalnız veya sadece arkadaş ile izleyin rahatsız edici sahne ve replikler mevcut ama güzel eğlencelik
Nerede, ne zaman, kimle: evde izlenebilir bir film, bende öyle yaptım
Rahatsız edici sahneler: baya var
Deadpool
filme 8 verdi
0 yorum
Oktay Dinç

Oktay Dinç

@oktaydinc


Film kimlere hitap ediyor?: Daha çok genç kesim ve Marvel sinematik evreninden hoşlananlar izleyebilirler.
Nerede, ne zaman, kimle: 2 Mart 2016 tarihinde, arkadaşlarımla sinemada izledim.
Filmin mesajı: Wade Wilson'ın kendisini Deadpool'a dönüştüren adamdan intikam almasını anlatıyor.
Rahatsız edici sahneler: Oldukça fazla :)
Senaryo üzerine: Seyirci çok uzun zamandır bir Deadpool filmi bekliyordu ve sonunda çekmeye karar verdiler, gişede de iyi bir sonuç aldılar. Filmin çok reklamı yapıldı, reklam filmleri bile çekildi bu yüzden benim beklentim senaryodan daha da yüksekti ama beni pek fazla tatmin etmedi. Tabi bu beklentimin çok yüksek olduğu içindi yoksa güzel ve akıcı bir senaryoya sahip.
Oyuncular: Ryan Rynolds, Marvel sinematik evreninde ve DC evreninde de bulunmuş daha farklı türlerde de filmleri olan birisi ama Deadpool onun için dönüm noktası oldu. Ryan Rynolds dediğinizde "o kim?" sorusuna "Hani şu Deadpool'da oynayan adam var ya" cevabını verdiğinizde tanımayacak kişi çok azdır herhalde :)
Sanat yönetimi: Çizgi romandan sinemaya aktarılan bir film olduğu için kostüm tasarımı falan pek sıkıntı çıkardığını düşünmüyorum.
En iyi sahnesi: Deadpool'un esprileri güzeldi :)
Filmin sonu: Sonun böyle biteceğini tahmin etmiştim ama böyle olması güzel olmuş :)
Filmi beğenenlere tavsiye: Marvel ve DC filmleri. Dizi olarak Arrow, Flash, Agents of S.H.I.E.L.D., Legends of Tomorrow ve Daredevil izleyebilirler.
Deadpool
filme 8 verdi
0 yorum
dadaist

dadaist

@artista

Marvel' ın karakterlerinde o iyi niyet arkadaşımız Deadpool da pek yok.Şakacı bir kötü niyet var kendisinde.İnsan hem kötü olup,hem nasıl sevimli olabiliyor diye düşünüyor!!!
Deadpool
filme 10 verdi
0 yorum
aybike dönmez

aybike dönmez

@aybikedonmez

Deadpool, Deadpool işte :)Çizgi romanlarından aşina olanların filme pek şaşıracağını sanmıyorum.Ama benim gibi ilk defa bu karakteri görme şansını bu filmde kullananlar için beklenti yüksek olabiliyor.Ben Ryan Reynolds hayranı biri olarak bu filme gerçekten kendini adadığını ve Deadpool 'un o iğneleyici eğlenceli tarzını iyi yakaladığını ve filmi izledikten sonra ondan başka kim bu karakteri bu kadar iyi canlandırabilirdi diye düşündüm.Film eğlenceli ve komik ama yer yer bazı espirilerin beni rahatsız ettiğini söyleyebilirim. Yine de Deadpool'u film olarak görmek gerçekten güzel.
Deadpool
filme 7 verdi
0 yorum
Okuyan kız

Okuyan kız

@okuyankiz

Güzeldi..
Sinemada izleyemediğim için çok üzüldüğüm bir filmdi. Herkesin muhteşem olduğu hakkında bir sürü söylemi vardı. Bu da otomatik olarak beklentilerimi çok arttırdı bunun etkisinden midir bilmem ben filme delilercesine aşık olmadım. Daha çok en iyi sahnelerin fragmana koyulduğu filmlerden olduğunu düşünüyorum. Ama gerçekten kaliteli bulduğum şakalar vardı ayrıca süper kahramanımız normallerin aksine kötüde olsa çok sempatikti. Dövüş kısımlarına ve efektlere biraz daha önem verilirse çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Size bir şey katmaktan çok iyi vakit geçirip boş zamanlarınızı doldurabileceğiniz bir film. Herkese tavsiye ediyorum ve 2. filmin çok daha iyi olacağını umut ediyorum :)
Deadpool
filme 8 verdi
0 yorum
Batuhan Saydam

Batuhan Saydam

@batuhansaydam

işte YENİ SÜPER KAHRAMANIMIZ :))
çocukluğumda çıkmış olsa bir numaralı süper kahramanım olurdu..gerçi bunu başardı bence en iyi marvel karakteri filmde çok güzel iğneleyici mesajlar var david beckham diyaloğu gibi bir saniyesinde bile sıkılmadım bi kere çok halkın içinden :D gerçekten :D filmin içinde aşk,macera.aksiyon hepsi var mutlaka izleyin bu karakterden ders çıkarılmalı aslında herkesin içinde bir süper kahraman yatıyor ;)
Deadpool
filme 10 verdi
0 yorum
Film İzle

Film İzle

@filmizle

Sıradışı ve çirkin bir süper kahraman
Süper kahraman filmlerine öyle doyduk ki filmi izlemeden önce ne kadar övülse de heyecanlanamamıştım fakat film beklediğimden iyi çıktı. Filmde konu, efekt, aksiyon açısından olağanüstü bir durum yok fakat ne konunun ne de aksiyon oranının eksikliğini hissetmiyorsunuz. Buna ek olarak filmi diğer benzerlerinden ayıran şey içerisindeki eğlence ve espri dozu.
Deadpool beni uzun zamandır bir filmin yaptıramadığı kadar güldürdü. Sesili güldüm denilebilir. Deadpool'un kankası Weasel rolündeki T.J. Miller is adamım oldu. Bence filmin komik çocuğu Weasel. Başka bir şeyi değil ama eğlence vaadi için izlenebilir.
Deadpool
filme 8 verdi
2 yorum
Fulya (@fulya68)
fsdfsdf
30.05.16 beğen cevap
Fulya (@fulya68)
dasdasd
30.05.16 beğen cevap
Mamoste

Mamoste

@filozof

Siz Hala İzlemediniz Mi?
Marvel her zamanki gibi süper kahraman filmi yapmış lakin bu farklı, içinde geçen espriler bayağı absürt komedi tadı veriyor. karamsarlığa hiç yer vermeyen bir yapısı var filmin komedi macera aksiyon aslında ne ararsanız var alışılmışın dışında bir film olduğu kesin izlemeyenler için kesinlikle tavsiye ediyorum film on numara beş yıldız. :))
Deadpool
filme 10 verdi
0 yorum
Alp y.

Alp y.

@alpy

izleyin eğlenin
kan, eğlence, aksiyon, biraz erotizm kesinlikle seyir zevki güzel ama bence daha güzeli bi süper kahramana BENLİK duygusu yükleyip , insanlık için değil kendi için hareket etmesini seyretmek oldu
Deadpool
filme 7 verdi
0 yorum
gokhan akciyer

gokhan akciyer

@gokhanakciyer

sıradışı kahraman
Kırk yıl düşünsem aklıma kendini beğenmemiş bi marvel kahramanın çıkıp intikam peşinde koşacağı gelmezdi.Öyle ki kendine has tarzı ve afişleriyle kendini herkese sevdiren bu kahramanımız şimdiden müptelalarına serinin ikinci filmini beklettiriyor
Deadpool
filme 8 verdi
0 yorum
Eren Bora Çakır

Eren Bora Çakır

@erenboracakir

Deadpool
Dublajını çok beğenmedim ama yinede eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir film :)
Deadpool
filme 8 verdi
0 yorum
/ 2