up
ara

The Bodyguard

(1992)

The Bodyguard Konusu ve Özeti

The Bodyguard
Eski gizli servis ajanı olan Frank Farmer, ünlü bir pop yıldızının korumalığını yapmak üzere işe başlar. Önceleri pek iyi anlaşamayan ikilinin arasında zamanla büyük bir aşk başlar.
Süre: 129 dk
Yapım: 1992 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • Lawrence Kasdan
Geçmişin gizli servis ajanı Frank Farmer 'ın(Kevin Costner), tehlikeli bir hayranı tarafından tehdit edilen ünlü pop yıldızı Rachell (Whitney Houston)nı koruma göreviyle yolları kesişir.. Önceleri, gözü güvenliği sağlamak dışında birşey görmeyen koruma ve özgürlüğüne düşkün pop yıldızı hiç anlaşamaz. Fakat daha sonra aralarındaki gerilim, aşka dönüşür. Kalbinin kapılarını aşka kapamış olan adam, aşkı ve sorumluluğu arasında sıkışıp kalmıştır. Sonuda elbette aşk galip gelir ..
The Bodyguard filmi Romantiklerin İzlemesi Gereken En İyi Aşk Filmleri listesinde yer almaktadır.
aybike dönmez

aybike dönmez

@aybikedonmez

Çok çok uzun zaman önce izlediğiniz bir filmi o zamanki duygularınızı hatırlayarak izlemek tekrardan harika.Kült bir film,belki o kadar da iyi değil ;ama en güzel zamanında bir Whitney Houston ve Kevin Kostner ...Arada eski hikayeleri izlemek güzel geliyor insana .Tavsiye ederim...:)
The Bodyguard
filme 8 verdi
0 yorum
224
FİLM
Romantiklerin İzlemesi Gereken En İyi Aşk Filmleri
Duygusal romantiklerin mutlaka izlenmesi gereken en iyi aşk filmlerini bu listede topluyoruz....
427
FİLM
Aksiyon Severlerin Mutlaka İzlemesi Gereken Aksiyon Filmleri
Aksiyon film tutkunlarının mutlaka izlemesi gereken, tüm zamanların en iyi aksiyon filmlerini bu listede topluyoruz. Sen de e...
8.4/10
72 oy
Sence kaç puan almalı?
0