up
ara

Kadın Kokusu Filmi İncelemeleri

RETA

RETA

@duyguuu

Her ne kadar filmden beklentim farklı olsa da güzeldi. Güzel bitti.
Filmin konusuna kısıca değinecek olursam; iş arayan liseli bir gencin, kör bir adama bakıcı arayan aileyle temasa geçip işe alınmasıyla başlıyor hikaye. Ancak hiçte umduğu gibi bir yaşlı ya da umduğu gibi bir durumla karşılaşmaz. Ancak işe başlamıştır bi kere. Okulda şahit olduğu bir olay da peşini bırakmaz. Charlie, kendini hiç istemediği bir durumlar zincirinin içinde bulur.
Ben hep birşeyler var bu filmde diyerek izlemeyi bırakmadım ve iyi ki de bırakmamışım. İzlenmeye değerdi. İçerdiği mesaj itibariyle.

Dipnot: Abartılacak bir tarafı da yok yalnız. 9.2 yi görüp beklentinizi tavana çıkarmayın.
Kadın Kokusu
filme puan vermedi
0 yorum
Portakal Dedektifi

Portakal Dedektifi

@yagmuralbayir

Yarbay..
Yönetmenliğini Martin Brest'in yaptığı Al Pacino nun rolüyle en iyi erkek oyuncu Oscar'ını kazandığı filmdir kendileri ve filmde geçmişte de geçimsiz biri olan eski yarbay Frank Slade'in kör olduktan sonra daha da kötüleşen hayatıyla para kazanmak için yarbaya birkaç günlüğüne bakmayı kabul eden burslu lise öğrencisi Charlie'nin hayatı kesişir.ben filmi izlerken Pacino nun oyunculuğuna hayran kalıp ödül aldı mı acaba diye arattıktan sonra öğrendim Oscar ı kazandığını müzikleri de kendi gibi mükemmel olan filmi herkese öneririm kesinlikle arşivlik.
Kadın Kokusu
filme 10 verdi
1 yorum
Sebayi Dü (@sebayidu)
Filmin yaklaşık son 15dk'lık kısmı efsaneleşmiştir ve kişisel gelişime yönelik programlarda da eğitsel amaçla kullanılmaktadır. Tango ve araba sürüş sahneleri de en meşhur sahnelerindendir. İyi seçim...
18.09.17 beğen 1 cevap
Misafir

Misafir

@misafir000

İzleyin İzlettirin.Gelecek nesiller huzur ve saygı içinde yaşasın. Yontulacak o kadar insanımız var ki bu film ön ayak olacak bir başyapıt. Kör olmamasına rağmen izlenirken bir an bile rol olduğunu hatırlatmayan bir adamı izleyeceksiniz. Zıtlıklardan doğan bir dostluk, en önemlisi de askeri düzeni iliklerinizde hissedeceksiniz. Filmde ki dans sahnesinden etkilenip Al pacino'ya gerçekten aşık olan bir kadını izleyeceksiniz.Yanarım,yanarım da filmi kaç kez izledim fakat kimseyle hakkında konuşamadım ona yanarım.
Kadın Kokusu
filme 8 verdi
0 yorum