up
ara

Çılgın Aptal Aşk

- Crazy Stupid Love (2011)

Çılgın Aptal Aşk Konusu ve Özeti

Çılgın Aptal Aşk
Cal Weaver orta yaşlarda, kusursuz bir hayata sahip olan bir adamdır. Ancak bir gün karısının boşanmak istediğini öğrenmesiyle hayatı altüst olur. Artık bekar bir adam olan Cal, bekar bir hayat sürdürmenin püf noktalarını genç bir adam olan Jacob'tan öğrenecektir.
Süre: 118 dk
Yapım: 2011 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • Dan Fogelman
 Kırklı yaşlarında, tutucu bir adam olan Cal Weaver’ın (Steve Carell) rüya gibi hayatı vardır: İyi bir işe, güzel bir eve, harika çocuklara sahiptir ve lise aşkıyla evlidir. Fakat eşi Emily’nin (Julianne Moore) kendisini aldattığını ve boşanmak istediğini öğrendiğinde “mükemmel” hayatı hızla tepetaklak olur.

Günümüzün bekarlar dünyasında, onlarca yıldır kimseyle flört etmemiş olan Cal, sudan çıkmış balığın canlı örneğidir. Boş olduğu akşamları yerel bir barda tek başına somurtarak geçiren talihsiz adam, yakışıklı çapkın Jacob Palmer (Ryan Gosling) tarafından himayesine alınır. Cal’in eşini unutması ve hayatını yaşamaya başlamasını sağlama çabası içindeki Jacob, Cal’in gözünü önündeki seçeneklere açar: Flörtçü kadınlar, erkeksi içkiler ve Supercuts ya da The Gap’te bulunamayacak bir stil anlayışı.

Cal ve Emily tamamen yanlış yerlerde olabilecek sevgiyi arayan yegane kişiler değildirler: Cal’in 13 yaşındaki oğlu Robbie (Jonah Bobo), 17 yaşındaki çocuk bakıcısı Jessica’ya (Analeigh Tipton) aşıktır. Jessica ise Cal için yanıp tutuşmaktadır. Hatta Jacob’ın her akşam yeni bir kadında izlediği yöntem bile, en iyi repliklerini kullanmasına rağmen Hannah’ya (Emma Stone) karşı etkisiz kalır. Jacob, Hannah’yı aklından bir türlü çıkaramamaktadır: Bunun nedeni belki de onun Jacob’ın profesyonelliğini ciddiye almayan ilk kadın olmasındandır.
 
Çılgın Aptal Aşk filmi İzlerken Katıla Katıla Güleceğiniz En İyi Komedi Filmleri listesinde yer almaktadır.
homoviator

homoviator

@homoviator

Aşk, sersem angutlara göredir.
Çılgın Aptal Aşk
filme 4 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum
homoviator

homoviator

@homoviator

Tanrı teknolojiyi kutsasın.
Çılgın Aptal Aşk
filme 4 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Guapo

Guapo

@ilay

Aşk, berbat bir şey.
Çılgın Aptal Aşk
filme 6 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum
103
FİLM
İzlerken Katıla Katıla Güleceğiniz En İyi Komedi Filmleri
İzlerken katıla katıla güleceğiniz, gülmekten karnınıza ağrılar girecek olan, tüm zamanların en çok izlenen, en iyi komedi fi...
4
FİLM
Mutlaka İzlenmesi Gereken Crystal Reed Filmleri
Teen Wolf dizisindeki Allison Argent rolüyle tanınan, ABD'li genç ve güzel oyuncu Crystal Reed'in rol aldığı en iyi filmleri ...
6.9/10
41 oy
Sence kaç puan almalı?
0