up
ara

Lanetli Kan

- Stoker (2013)

Lanetli Kan Konusu ve Özeti

Lanetli Kan
Lanetli Kan filmini izlediyseniz inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur film hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Süre: 99 dk
Yapım: 2013 ABD, İngiltere
Yönetmen:
Senaryo:
  • Wentworth Miller
Luanna Josephina

Luanna Josephina

@luannajoseph

biraz qəribə filmdi. amma insanda çox maaq oyadır. sakit tonda getsədə heyecan buraxır insanda. bir qızdan illərlə ailəsinin gizlətdiyi sirli əmisının geri qayıtması ilə sirrlər ortaya çıxxmağa başlayır. əmisi bir psixoloji xəstəlikli qatildir. və bu sirri açmaq isteyen her kesi öldürür.amma sonda İndia her kesin qisasını alır
Lanetli Kan
7.6 (20 oy)
0 yorum
Story95

Story95

@kdjfjendnen

Normalde böyle filmlere karşı mesafeli dururum ancak baya iyi bir filmdi. Film, aslında tahmin edilebilir şekliyle ilerliyor. Ancak şaşırtıcı olan kısmı bana göre İnsan doğasını yani kendini korumak için öldürme içgüdüsünün açlığı üzerine kafa yoruyor gibi. İlk başta bu amca sapık mıdır nedir diye düşünmedim değil. Neyse izlediğinizde ne çıktığını görürsünüz zaten:) sonuç olarak, kaliteli ve her sahnesinde bir mesaj gizli olan bir film gibi geldi bana. Gerilimli, karamsar bir film istiyorsanız izleyebilirsiniz:)
Lanetli Kan
7.6 (20 oy)
0 yorum
Misafir

Misafir

@misafir000

Kulaklarım, başkalarının duyamadıklarını duyuyor. İnsanların normalde göremeyeceği ufak ve uzakta olan şeyler bana görünüyor. Bu algılar, ömrüm boyunca duyduğum arzunun meyveleri. Kurtarılma arzusu. Tamamlanma arzusu. Eteğin, dalgalanması için rüzgara ihtiyacı olduğu gibi beni ben yapan da sadece kendime ait şeyler değil. Annemin bluzunun üstüne babamın kemerini takıyorum. Amcamın verdiği ayakkabıları giyiyorum. Bu benim. Çiçeklerin, renklerini seçemediği gibi olmak zorunda bırakıldığımız şeyden de biz sorumlu değiliz. Ancak bunu fark ettiğiniz an özgür kalıyorsunuz. Yetişkin olmak da özgür kalmaktan geçiyor.
Lanetli Kan
7.6 (20 oy)
0 yorum
Eduşka

Eduşka

@edaa

Biliyor musun, çoğu zaman neden çocuk yaptığımızı merak ederdim. Ve vardığım sonuç şu ki bir noktada hayatlarımızdaki bazı şeylerin geri getirilemez bir biçimde zarar gördüğünü fark ediyoruz. O yüzden biz de her şeye tekrardan başlıyoruz. Geçmişe sünger çekiyoruz. Sil baştan başlıyoruz. Sonra da çocuk yapıyoruz. “Benim yapamadığım şeyleri yapacaksın.” dediğimiz küçük kopyalarımızı. “Başarısız olduğum konularda başarılı olacaksın.” Çünkü bu sefer her şeyi doğru yapan birini istiyoruz.
Lanetli Kan
7.6 (20 oy)
0 yorum
Eduşka

Eduşka

@edaa

Çiçeklerin, renklerini seçemediği gibi olmak zorunda bırakıldığımız şeyden de biz sorumlu değiliz. Ancak bunu fark ettiğiniz an özgür kalıyorsunuz. Yetişkin olmak da özgür kalmaktan geçiyor.
Lanetli Kan
7.6 (20 oy)
0 yorum
Eduşka

Eduşka

@edaa

Eteğin, dalgalanması için rüzgâra ihtiyacı olduğu gibi beni ben yapan da sadece kendime ait şeyler değil.
Lanetli Kan
7.6 (20 oy)
0 yorum
Eduşka

Eduşka

@edaa

Bazen daha kötü bir şey yapmanı engellemek için kötü bir şey yapman gerekir.
Lanetli Kan
7.6 (20 oy)
0 yorum
7.6/10
20 oy
Sence kaç puan almalı?
0