up
ara
‹ Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği Filmi İncelemeleri

Yunus Emre Atabay

Yunus Emre Atabay

@yunusemreatabay

Tüm kitaplarını okuduğum, tüm filmlerini izlediğim bir mitoloji... Bu kadar mükemmel bir eser ancak Peter Jackson’ın ellerinde bu kadar müthiş bir filme dönüşebilirdi. Hiçbir zaman film edebi eserin yerini tutamaz ancak belkide en çok yaklaştığı filmdir Yüzüklerin Efendisi...
3 beğen · 0 yorum
Numan Çakır

Numan Çakır

@numancakir

İLK FİLM
bu film benim için ayrı bir yere sahiptir sinemaya giriş filmimdir. Hayatımda ilk düzgün bir şekilde izlediğim filmdir serinin ilk filmi olması daha büyük bi şans böyle bir filmle aynı kalitede 3 film. İnsan film izlemeye bu seriden başlamalı bunun gibi bir seri bir daha çekilemez.Gerek imdb den aldığı puanla gerek aldığı yorumlarla zaten kalitesini gösteren bir film.
0 beğen · 0 yorum
Rukiye

Rukiye

@rukiye87

Sıkılmadan İzlenir
Sıkılmadan sürekli izlerim. İzlemeyene bile izlettiririm.
0 beğen · 0 yorum
Fantastiğin babası.
Bu üçlemeyle ilgili çok şey yazıldı, yazılıyor, yazılacak. Kitabın filme uyarlanmış hali. Aldığı Oscar ödülleri filmle ilgili her şeyi ortaya koyuyor. Tekrar tekrar izlerim. İnternette kesilmiş bölümleri de vardır.
0 beğen · 0 yorum
sinemasever

sinemasever

@sinemasever

Bu filmin her zaman yeri ayrıdır benim için.Karakterler, replikler, sahneler, kostümler, o gerilim herşeyiyle mükemmel bir film.Fantastiğin deyim yerindeyse babası diyebilirim bu filme.Mükemmel ötesi bir yapım.
0 beğen · 0 yorum
Buğlem Öner

Buğlem Öner

@buglemoner

Güzel bir bilim kurgu filmiydi.
0 beğen · 0 yorum