up
ara

Aşk Tesadüfleri Sever Filmi İncelemeleri

cervantes

cervantes

@beyzadanisman

Filmin konusu diğer aşk filmlerinden çok farklı özellikle son sahne. Şebnem Ferahın muhteşem yorumuyla dinlediğimiz hoşçakal şarkısıda filmi duygusallığın doruklarına taşıyor.
0 yorum
BeeKiwLes

BeeKiwLes

@beekiwles

Mehmet Günsür oynuyor, finalinde Şebnem Ferah Hoşçakal diyor :) Daha ne olsun ..
0 yorum
Selin Erbil

Selin Erbil

@selinerbil

Film için yapılan müzikler çok güzeldi.
Şebnem Ferah - Hoşçakal
Demir Demirkan - Zaferlerim
Redd - Nefes Bile Almadan
TNK - Yine yazı bekleriz

Ayrıca izlediğim en iyi en iyi aşk filmlerindendi.
Film kimlere hitap ediyor?: Gençler ve onun üst kesmi için uygun
Nerede, ne zaman, kimle: Filmi arkadaşımla biraz küçükken evimde izledim
Filmin mesajı: Filmin mesajı sanki vazgeçmemekle ilgili veya hani bazen olucağı varsa olur tesadüf değilde kader bir nevi
Senaryo üzerine: Sonunu kesinlikle tahmin etmiyordum. Filmi izlerkende hiç sıkılmadım ve değişik bir filmdi.
Oyuncular: Oyunculardan Deniz'in küçüklüğü yani Reyhan Asena Keskincinin performansını çok beğendim kötü oyunculuğu olan da yoktu.
En iyi sahnesi: Sana bir film çekeyim mi? kısmı
Filmin sonu: Daha farklı olamazdı. Güzel düşünülmüş.
Filmi beğenenlere tavsiye: Love, Rosie
Alternatif isim: Kader
0 yorum
melissa

melissa

@kubramelisa

Filmi beğendim bence idare ederdi tavsiye eder miyim tartışılır
Film kimlere hitap ediyor?: Aşka meraklı olanlar izlesin, yerli film sevenler de
Nerede, ne zaman, kimle: Otobüste giderken
0 yorum
Burcu Ünlü

Burcu Ünlü

@burcuunlu

Pek beğenerek izlediğim söylenemez. Fena değildi.
0 yorum
Bay CC

Bay CC

@baycc

Bu filmi izlediğimde çoğu insanın yaşadığı platonizmi hat safada yaşadım daha doğrusu anımsadım çünkü platonizmi aşka dönüştüren daha doğrusu aşk gibi düşündüren en büyük olgular tesadüflerdir bu filmde olağanüstü tesadüflerle kalbinizdeki duyguları harmanlıyor tabikide beğendiğim bir film müzikal açıdanda kesinikle çok iyi bir uyarlama olmuş kesinlikle izlenilebilecek çok romantik bir film .
0 yorum
Cemre

Cemre

@cemregokce

Bir Ankara aşığı olarak sırf Ankara'da geçtiği için izlemiştim :)
0 yorum
Şura Sarıkol

Şura Sarıkol

@suranursarikol

Aşkı ve fedakarlığı anlatan duygusal güzel bir filmdi . Gözyaşlarıma hakim olamamıştım izlerken son dakikalarda ... Anladım ki hayatta her yaşadığımız olayın ve tesadüflerin bir anlamı var ..Hiç bir şey boşuna yaşanmıyor . İzlemenizi tavsiye ederim .. :)
0 yorum
Buğlem Öner

Buğlem Öner

@buglemoner

Tesadüfen hayatları bir araya gelmiş ozgur ve denizin engebeli aşkı.
0 yorum
Nur Özler

Nur Özler

@nurozler

Tesadüfün bu kadarı olmalıydı adı. Çünkü sürekli 'Bu da mı gol değil?' diye dolaştım ortada.Abartılmış gibi de değildi, tadında bırakılmış gibi de değildi ama filmin ikincisi çıkıyormuş. Bu beni sevindirdi. Çünkü filmin müzikleri çok hoş.İnsanın dinledikçe dinleyesi geliyor. Özgür doğumuyla Deniz'e; Deniz'de ölümüyle Özgür'e hayat veriyor diyor ve gidiyorum.
0 yorum
Emine

Emine

@orantisizokuyoruz

Filmde karakterleri ve hayatlarını öğrenince yanımdaki arkadaşıma aynı şekilde filmin konusunu söyledim ve gerçekten öyle oldu o kadar bilindik bir hikayeydiki şaşırtmadı normalde çorba reklamında bile ağlayabilen ben bu filmde tek gözyaşı dökmeyen kişiydim.
0 yorum
 Yonca

Yonca

@yenigunebismillah

evet aşk tesadüfleri sever. fakat o kadar da sevmez.. medayada fazla abartıldı, ama yinede güzel bir romantik. izlenilmeli bence. özellikle 'yine yazı bekleriz' dinlenilmeli
0 yorum
Sezgi

Sezgi

@sezgii

Abartı, abartı, abartı. Küçük çocukların tatlılığı hatrına izlenir.
0 yorum
Eduşka

Eduşka

@edaa

Abartılı tesadüfler olsada film fena değil. Fakat aşk filminden daha çok duygularından emin olamayan kızın daldan dala konuşu.Final biraz yürek burkuyordu o kadar.
0 yorum
Rue

Rue

@rue

2010 yılında yayınlanmış olan film Ankara’da geçiyor. Türk sinemasına önemli bir katkı sağlamıştır bence. O dönem izlemeyen çok kalmamıştır diye tahmin ediyorum. Filmdeki bir çok an size çok tanıdık geliyor. Yaşanan o anlar, geçmişe dönüşler, çocukluğa dönüşler, hatta ve hatta bebekliğe dönüşler. Ayrıca senaryo bir şarkıyla taçlandırılıyor ki ben çok severim bu şarkıyı. https://www.youtube.com/watch?v=WLAKyGotklQ Filmi beğenerek izledim. Siz de Aşk filmlerini seviyorsanız izleyebilirsiniz. Tabi işin dram kısmını unutmayalım. İşin ucunda ağlamak var. Film seyirlik.
1 yorum
melike öztürk (@melikeozturk)
türk yapımı romantik filmleri aşmış güzel bir filmdi. Bana kalbimin yerini hatırlatan nadir filmlerden. Filmin müzik seçimleri,replik seçimleri ve oyuncu seçimleri harika. Mehmet Günsürün oyunculuğuna da bayıldım...
19.09.15 beğen cevap
/ 1