up
ara

FulyaPs

FulyaPs

FulyaPs

@fulyaps

Film, his dünyamızdaki karmaşıklıkları, insanlığın ruhsal yılgınlığını ve hayata dair iç seslerini iki meleğin zihin okumasıyla vermiş ; meleklerin insanlarla kendi hayatları arasındaki farkı sorgulamalarıyla ve insan hayatını arzulamasıyla gerçek bir yaşamın ne olduğu üzerine düşündürmüştür. Siyah beyaz olması daha da etkileyici kılıyor. Filmin başları biraz daha yavaş akıyor,ilerledikçe daha çok merak etmeye başlıyorsunuz.
Arzunun Kanatları
filme 8 verdi
1 beğen · 0 yorum
FulyaPs

FulyaPs

@fulyaps

Gerçek sevgiyi anlatması bakımından Hollywood'un Yeşilçam'ı gibiydi.
Sonunu farklı isteyenler olmuş ama tersine böyle bir son çok daha gerçek hayata dairdi. Fedakarlık,umut, aşk,arkadaşlık,azim bir sürü şey vardı filmde..
50 İlk Öpücük
filme 10 verdi
9 beğen · 0 yorum
FulyaPs

FulyaPs

@fulyaps

Oldukça eğlenceli ve sıradışı bir konusu var. İzlerken özellikle sonunu çok merak etmiştim ve gerçekten muhteşem bağlanmış bir sondu. Güzel mesaj içeren bir filmdi ayrıca.. Sevdiğimiz insanı olduğu gibi kabul etmek üzerine kuruluydu.
Hayalimdeki Aşk
filme 7 verdi
6 beğen · 0 yorum
FulyaPs

FulyaPs

@fulyaps

Filmin müzikleri gerçekten çok başarılıydı ama ben kurgu olarak vasat olduğunu düşünüyorum. Karakterlerin geçirttiği samimiyet filmi izlettiriyordu. Bu da bir bakıma kötü bir şey sayılmaz. İki sorunlu insanın müzik yoluyla bir bağ yakalamalarını gerçekten içten şekilde yansıtmış. Filmin sonu ise çok daha iyi olabilirdi. Bir belirsizlikle bittiğini düşünüyorum. Seyircinin hayal gücüne bırakılacak düzeyde bir konumda değildi.
Once
filme 7 verdi
4 beğen · 0 yorum
FulyaPs

FulyaPs

@fulyaps

İzlediğim en harika yapımlardan biri..Öyle akıcı öyle merak hissi uyandırıyor ki..Tümüyle muhteşem bir hayal gücünün ürünü.. Hatta öyle ki gelecekte yapacağım iş hakkında tereddütlü olduğum bir zamanımda izlememin de etkisiyle animasyon şirketi kurmaya kadar varan bir hayal derecesinde bir hayranlık duydum. Beğenmediğim tek noktası ise bitişinin açık uçlu bir son olmasıydı.
Ruhların Kaçışı
filme 10 verdi
8 beğen · 0 yorum
FulyaPs

FulyaPs

@fulyaps

Film, kendini dünyadan soyutlayıp kendi değer yargılarında yaşayan gençlerin bir yandan bu kapanışın içinde toplumsal olaylara karşı tavırlarındaki gerçekçiliği sorgulatıyor ve bana göre şu soruyu sordurtuyor. Kendi dünyamıza çekilmişken fikirlerimizin ne kadarına sahibiz yada sahip kalabiliriz.Bir şeylerin içine dahil olmakla dışında kalıp fikir yürütmenin sınırları üzerine düşündürtüyor. Bunları karakterlerin davranış biçimlerinin çarpıklığı ile bize vermeye çalışıyor.
7 beğen · 2 yorum
Murat çalışkan (@muratcaliskan69)
Takio
22.04.18 beğen cevap
Murat çalışkan (@muratcaliskan69)
Takip eder misin
28.04.18 beğen cevap