up
ara

Fümeli

Fümeli

Fümeli

@fumeli

04.28 saati hediyesi
4 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Fümeli

Fümeli

@fumeli

Daha uzun bir açıklama pekâlâ yapabilirim.🤷‍♀️
3 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Fümeli

Fümeli

@fumeli

Yeraltından... paylaşım fotoğrafı
Yeraltından...
Her insanın hatıralarında, herkese söyleyemeyeceği, ancak dostlarına söyleyebileceği taraflar vardır. Hatta dostlarına bile açılamayacak, insanın yalnız kendine saklayacağı sırları da bulunur. Bunlardan başka, kendi kendimize bile açmaktan çekindiğimiz konular da vardır ki, bunların sayısı şerefli bir insanın dağarcığında bile hayli kabarıktır.
8 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Fümeli

Fümeli

@fumeli

... paylaşım fotoğrafı
...
Yine yazamadığım için kendime kızdığım uzun zaman aralığından sonra geldim. Yazmak benim için sadece bir fiilden ibaret değil, yazmadığım zaman ciddi anlamda sırtımda taşıyamayacağım kadar ağır yüklerin biriktiğini hissediyorum. Yazacak hiçbir şeyimin olmaması o kadar canımı sıkıyor ki. Çünkü ben mutluluktan aldığım zevki mutsuzluktan da alıyorum ve mutsuzken süsleyebiliyorum cümleleri. Yazacak hiçbir şeyimin olmaması ve yazmaya ihtiyacımın olması... Bu durum aylardır beni yoruyor. Şuan ne kadar saçmalayacağımı ya da ne kadar mantıklı konuşacağımı inanın bilmiyorum. Mazur görün. Bu siteyi kullanmamın asıl nedeni yıllardır olduğu gibi bugün de yazı yazmak, içimi dökmektir. Hala konuya giremedim bakın. Kendimle sosyalleşmemin ve kelimelerle olan samimiliğimin hasretini izin verin burada gidereyim.
Oldum olası severim yeşili. Her tonunun kokusu ayrıdır.
Pazarları da çok severim ben. Geçen hafta sınav çıkışı pazara gittim. Çiçekleri görür görmez saldırdım hemen. Gözüme çarpan ilk sukulenti göstererek bunu alabilir miyim, dedim. O sırada alacakları menekşelerin renkleri hakkında hararetli bir şekilde tartışma yapan teyzelerden bir tanesi bana; '' O küçücük kızım, o ne öyle?'' dedi. Hangisini alayım teyzecim sen seç hadi, dedim. Ve bana gösterileni aldım. Ayrıca bir haftadır sol işaret parmağım ile bütünleşen küçük bir diken ile yaşıyorum. Tamamen parazitist bir ilişkimiz var. Çıkartamadım bir türlü. Umarım bu yazıdan sonra gelecek olan ferahlığın verdiği öz güven ile çıkartabilirim. Bu gece kendime kalmak istedim. Kahve yaptım ve Cezmi Ersöz okudum. Yetmedi. Bir kahve daha yaptım ve bu kez ney dinletisi ile saksı boyamak çekti canım. Etnik kişiliğime yenik düşerek tütsümü yaktım, ney sesi eşliğinde saksıyı boyadım. Bir kat daha boyamam gerek ama bu kez de masamın üzerinde duran fesleğenin kokusu uzaktan gelmeyince onu biraz hırpalamaya başladım. Kokuyu alır almaz da anlık ilhamla yazıya geçtim. Nasıl bir özlemdir ki nereye gideceğimi şaşırdım. Ne yazarsam yazayım ama yeter ki bir şeyler çıksın şu içimden, dedim. Ve kendimi burada buldum. Vazgeçip silmeden önce hemen paylaş tuşuna basayım. :)
17 beğeni · 22 yorum beğen ikon
Firdevs Şahin (@firdevssahin)
Oldukça samimi ve güzel bir paylaşım
20.05.19 beğen 1 cevap
Gölge (@golge2010)
Okunası bir yazı...👍🏻
20.05.19 beğen 1 cevap
oğuzhan demir (@oguzhandemir)
Sizinde itiraf ettiğiniz gibi kelimelere olan özleminizden dolayı konuya başlayamayışınız benim Oğuz ATAY kitaplarında gördüğüm başlayamayışa dönmüş:) umarım tekrar bu kadar uzak kalmazsınız. Yazınızda okunaaı güzel bir yazı olmuş.
20.05.19 beğen 1 cevap
Fümeli

Fümeli

@fumeli

 paylaşım fotoğrafı
Katalog çekiminden bir kare. Tutturdular evde çekelim, doğal olsun diye. O fiskos çıkmazsa yokum! dedim. Sağ olsunlar kırmadılar. :D
50 beğeni · 5 yorum beğen ikon
birisi işte (@ozann)
ikiziniz mi o sizin ? çok benziyorsunuz da
17.05.19 beğen 1 cevap
Müzeyyen (@buderinnbirtutku)
90lar akımı çok iyi olmuş harbiden bu sitede gezinirken ilk kez bu kadar gülüyorum 😆😍😂💣✔
17.05.19 beğen 1 cevap
Fümeli

Fümeli

@fumeli

Eldiven sorunsalı  paylaşım fotoğrafı
Eldiven sorunsalı
03.23
Zamanı durdurdum. Ders çalışmam gereken yerde oturdum bazı yabancı otların dikenleri ellerime batmasın diye, beni topraktan mahrum bırakan eldivenlerime kızıyorum.
26 beğeni · 15 yorum beğen ikon
yeni.BAŞTAN (@yenibastan)
Onlar naneye benziyorlar. Tamda şuan kurutulma zamnları. Oysaki o elleri mahrum ediyorsynuz o harika hoş aromala kokularından..
14.05.19 beğen 1 cevap
Abdullah Sarıkaya (@abdullahsarikaya)
(Eldivenlerime kızıyorum) sizce de çok abartmıyor musunuz ? 😁
14.05.19 beğen cevap
Fümeli

Fümeli

@fumeli

HiraiZerdüş
Cehenneme canı bende kalanın,
Doldurun...
7 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Fümeli

Fümeli

@fumeli

Bu hava  paylaşım fotoğrafı
Bu hava
Bu hava bana yazı yazdırır.
Bu hava bu kadar kötü şeyler getiremez, geçecek biliyorum.
10 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Fümeli

Fümeli

@fumeli

HİRAİ ZERDÜŞ
Herkes tarafından tanınmadan bunu da şuraya bırakayım dedim, nihayet
2 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Fümeli

Fümeli

@fumeli

This is la vie en rose 
Gecenin bilmem kaçı şarkılarımdan.
03.35
4 beğeni · 0 yorum beğen ikon
/ 6