up
ara

Melike

Ve bir sayfanın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Karalama çizme ve silme de emeği geçen tüm konuklarımıza "Tesekkürlerimizi sunuyoruz.". Bir yaşanmışı daha geride bırakırken Mazilere bir yenisini daha ekleyip Bir müstakbele daha yelken açmış bulunmaktayiz. Tıkır tıkır işleyen saatin zayiflayan pilinden habersiz, Hüküm silinmez bir kalemle yazilan Kader; masum bir cocuk gibi bir ileri bir geri en guzel oyunlarını oynamaya devam ediyor.  Sessiz bir çığlık daha atıp, "Sürçü lisan ettiysek, affola.." diyor ve defteri kapatıyoruz.
Melike

Melike

@hiiccc

 paylaşım fotoğrafı
Yahu ilişkili nesne nedir tek tek benim tüm paylaşımlarıma bir el atıyonuz @neokur neokırcum bu nedir böyle neler oluyor burada.Bu odalara ne olmuş böyle burası neresi siz biz onlar kimler ??
14 beğeni · 20 yorum beğen ikon
Melike (@hiiccc)
@neokur cum benim paylaşımlarıma bu kadar karışırsan paylaşımın sahibi ben değil sen olursun. Hayır zaten hesabıma ortaksın istersen bir kaç kitap ver hesabın şifresini eline vereyim sende kurtul bende ??
05.04.18 beğen 2 cevap
Gülcan (@gulcann)
Ben öğrendim bu bildirimin ne demek istediğini. Anlatayım. Bak şimdi paylaşım yapacağımız zaman paylaş butonuna tıklıyoruz ya. Orada oda seç, kapak fotosu kapak videosu vs bir sürü ıvır zıfır yazıyor. Aynı zamanda alt tarafta bir kutucuğu var. Kitap,ünlü,şehir,mekan vs yazan. İşte eğer paylaşımın bir kitapla ilgiliyse kitap seçeneğini seçiyorsun yandaki boşluğa kitabının adını yazıp öyle paylaş diyorsun. Ya da Dostoyevskiye ait bir söz yazdın hemen ünlü seçeneğini işaretliyip kenarındaki boşluğa Dostoyevski yazıyorsun. Bu şekilde yazıp paylaşırsan. Yapmış olduğun paylaşım hem arenada hem de ilişkilendirdiğin ünlü sayfasında, kitap sayfasında gözüküyor. Basit mantık di mi? :)
05.04.18 beğen 3 cevap
Deli Rüzgar (@major)
Benide tehdit ettiler biraz önce ??✋?
05.04.18 beğen 4 cevap
Melike

Melike

@hiiccc

Tiyatro ve ruh  paylaşım fotoğrafı
Tiyatro ve ruh
“””İnsanın yüreğinin iyi olması için akla ihtiyacı yoktur Goerge ..” Fareler ve İnsanlar ??
ataç ikon Fareler ve İnsanlar
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
14 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Melike

Melike

@hiiccc

Bir’az Uyu’mak !
“..Hayat bazen katırlara sümbül vermek falan..””
18 beğeni · 2 yorum beğen ikon
Gülcan (@gulcann)
??Avaramuuu ??
13.03.18 beğen 3 cevap
Melike

Melike

@hiiccc

Bir Kitap paylaşım fotoğrafı
Bir Kitap
Okudum -Okuyorum-Okuyacağım.Hayatını öğrenme açısından iyi olsa da Halil Cibran a başlangıç için kötü seçimdi Ama olsun yılmadım ayaktayım. La la la la la ..
ataç ikon Gezgin
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
6 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Melike

Melike

@hiiccc

Tipsiz Kuyu  paylaşım fotoğrafı
Tipsiz Kuyu
Şükürler olsun ki hem üretici hem tüketici küresel ısınmaya karşı çok duyarlı. Elbirliği ile dünyayı felaketlerden kurtaracak. O kadar etkilendik ki şu meretten millet aynı suyla yıkanmaya başladı. Neyse duyarlı insanlar sayesinde her köşe başında bir su sondajı bulabilirsiniz .Su çıkarma işlemleri hızla devam ediyor Bakınız En son ki kuyudan Frida Abla çıkmış Buram buram Fridakkk!
Frida Kahlo
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
6 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Melike

Melike

@hiiccc

Tiyatro Ruhu  paylaşım fotoğrafı
Tiyatro Ruhu
Tiyatro ruhu dinlendirir diyorlar en kötü öldürür bir şey yapmazmış ? ?? Ne geldiyse başımıza yalandan geldi zaten. Kendine yalan ona yalan buna yalan sonra dolandı ayağımıza, Ne yol kaldı ne yordam tıkadık kulağımıza pisliği ne ses kaldı ne seda Neyse ışığı da kimse görmüyor değil ya. Sessizce kapatıyor telefonu ortamı karanlığa bırakıyorum
17 beğeni · 6 yorum beğen ikon
Hakan (@hakani)
Uçurtmanın Kuyruğu değil mi bu?
01.03.18 beğen cevap
zeynep krmm (@lonelygrl)
çok severım hatta gidicem bı hafta sonra tıyatroya..
02.03.18 beğen cevap
Melike

Melike

@hiiccc

Haydar'ın Okuduğu Kitap paylaşım fotoğrafı
Haydar'ın Okuduğu Kitap
Günaydın neokur ahalisi! Aranıza yeni bir kitapsever katıldı. Gönül isterdi ki bu üye kedi, köpek, inek, sülük falan olsun ama bizim buradakiler henüz okumayı sökemediler.Elimizde Haydar var .Merhaba deyin Haydar 'a .Kendisi çok hassas sonra kırılma gücenme falan olmasın
ataç ikon Fareler ve İnsanlar
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
26 beğeni · 10 yorum beğen ikon
Lacivert___ (@lacivert62)
Mrb haydar?
08.02.18 beğen 1 cevap
Eseflal (@eseflal)
Sevdim ben bu Haydar'ı ?
08.02.18 beğen 1 cevap
hurriyet (@hurriyet)
Erkek mi, kız mı?
08.02.18 beğen cevap
Melike

Melike

@hiiccc

2018 e Üç-Beş-On Kala  paylaşım fotoğrafı
2018 e Üç-Beş-On Kala
Soğuk bir Kadıköy gecesinden herkese iyi aksamlar iyi geceler efenim... Baktım herkes 2017 elveda 2018 merhaba gibi zımbırtılar şeyediyor bari eksik kalmiyalim dedim. Efenim 2017 gecti ölmüşün arkasindan konusmayalim.Gunaha girmeyelim bu gece daha fazla
2018 de isteyene saglik mutluluk huzur aşk para iş kimlik ne istiyorsaniz onu yedirsin size. Noel Baba torbasindan fırlatsın size dileklerinizi. Uzun lafa kalabalığa gerek yok. Hepinize- sessiz ve kimliksizlere iyi yillar guzellikler sizleri bulsun. Hava soguk karanlik ve ay parlıyor...
ataç ikon Çakırcalı Efe
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
9 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Melike

Melike

@hiiccc

Saçmalığın Daniskasi  paylaşım fotoğrafı
Saçmalığın Daniskasi
Gönül isterdi ki Sayın @hasanyurekli5 in istediği konularla geleyim arena biraz adrenalin gorsun az heyecan yaşassın millet kendine gelsin başından aşağı buz dökülsün Ayni şeyler döne döne.. Neyse bunlara girmeyip küçük bir dokunuş yapalim. Paylaşımı gördüm az destek vermiş olalim dedik Konuya ilgi duyanlar benim gibi yapmasin Zatın paylaşımina dahil olsunlar daha faydali olur :P Gelelim asıl konuya..
Cumartesi-pazar girdigim sınavların sacmaliğini anlatmayacağim size ya da dünkü gittiğim Tuzla Kitap fuarindaki tezgah basina gecmis kitapseverlere kendi kitaplarini kakalamaya calisan yazarlarimizin üstün başarisini anlatmayacağım.Ekmek diye sünger satan bakkal amcayı konser diye gittiğim kültür merkezinin kültürsüz salonunu ya da şuan ozel arabayla 15 dakikada gidecegim biricik halamin evine yani aldığım kitabi okumak için tam 1:30 saat süren otobüse bindiğimi kaptanın pala bıyığından Sibel Can hayranlığından soz etmeyeceğim. 55-60 yaşındaki hayata boyun eğmeyen amcanin şarkılara eşliğını anlatmayacağım. Hicbirinden haberiniz olmasın duymayın hiçbirini. Bilmeyin ne gerek var izlemeyin Oscarı. Çölde açlıktan ölecek kimin umrunda :P Acılarımizi da paylaşmayalım sevincimizi de. Bak ne güzel koskoca Neokur yetkilerini paylaşiyor sizler hala bir kuru soğani paylasmıyorsunuz. Vermiş siz degerli üyelere yetkiyi film ekle kitap ekle kendi zımbırtını kendin hallet vs. Adam (Melike) kalkmış eklemiş filmi 2008 yazacgıma 1000 rakam eksik girmis daha hicbir bilgi yazmadan film yalan yanlış eklenmiş.
--Amann eksikse kime ne yani -Ekle yetkisini verdi diye Update vermek zorunda mi Delete yetkisini vermek zorunda mi??
- Hayır değil tabiki ..
Ee simdi Melike gardas ne yapsin eskiden eklenmesi icin mesaj atan bu gariban arkadas simdi de "Düzeltin "" diye mesaj atsin.
Sonra yönetim cıksın balkona
-Laa bunuda beceremediniz elinize yüzünüze bulaştirdiniz desin.
Desin yani kime ne her şey güzel yoksa. Ama bunları anlatmayacağım sizlere.. Hicbirinizin hiçbirinden haberi olmayacak.. Ama yağmur var onu söyleyebilirim ..
EK 1
Veee neokur gücü işteee.
Üyesinin çağrısına sessiz kalarak cevap vermeyi tercih etti ama ne yaptı susarken bile boş durmadı rüyalarımı süslediiii. Demek isterdim ama zaten yeterince bilgisayarin telefonun ekranını süslüyor mümkünse rüyalarıma bulaşmasın işine gücüne baksın :P
Ben demiştim neokur yapar eder bozar keser biçer falan filan ama düzeltir. Bakınız üşenmemişler düzeltmişler. Sağ olsunlar var olsunlar. Teşekkürler Örümcek Adam .. Ayyy hatlar karıştı pardon o yabancıydı teşkekkürler Neokur ...:))) 28.11.17
15 beğeni · 16 yorum beğen ikon
Semih (@sc)
Geldim, okudum. Konu benimle alakalı değilmiş, şimdi gidiyorum! @sc buradaydı!
27.11.17 beğen 2 cevap
Furkan (@turgenyev)
Ne okudum ben?
27.11.17 beğen cevap
Hayata Gülümse (@hayataagulumse)
İnsan faktörünün oldugu yerde muhakkak ki hatalar doğaldır. Önemli olan birilerinin bunu görüp sizin yaptığınız gibi uyarmadisir. Önemli olan hata değil hatanın düzeltilmesidir. Paylasiminiz güzeldi. Ne güzel içten ve samimi ?
27.11.17 beğen 2 cevap
Melike

Melike

@hiiccc

Kayıp Özgürlük(!)  paylaşım fotoğrafı
Kayıp Özgürlük(!)
"Verdiği sözden dönmek onu yine kendisi yapmıştı ve kendisini hiç de suçlu hissetmiyordu.Bu tür sözleri ancak sıradanlığı onaylayan martılar verir. Farklı olmayı öğrenmiş birinin ise böyle sözler vermeye ihtiyaci yoktur.."""
"Cehaletimizi kırabiliriz, becerilerimizi, yeteneklerimizi ve zekamizi kullanarak kendimizi bulabilir, kendimiz olabiliriz.En önemlisi, özgür olabiliriz! Uçmayı öğrenebiliriz!"
2007-2008 cektiğim cekmistim bu resmi İstanbul da bogaz turundayken yıllardir nerede paylaşayim nerede paylaşayim diye düşünuyordum nihayet Martı kitabini okuyunca hemen copii pasteee yaptim. Yıllardir inanc odasini hangi paylasimda kullansam diye düşünüp duruyordum Nihayet Martı buna son verdi İzlediğim filmi nerede şeeapabilirim diye şey ediyordum Martıyı okuyunca Başlığa cuk oturmasa da kulanirim dedim ve kullandim ve daha neler neler....
Martı Jonathan Livingston!!! İçinizdeki tüm ukteleri kolaylikla söküp döker. Her derde devaaa...
Neyse Herkes bunların hepsini bir araya getiremez. Neden?? İste onu da okuyup anlayacaksiniz bi zahmet her beleşe konmayin oyle ..
ataç ikon Martı Jonathan Livingston
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
10 beğeni · 0 yorum beğen ikon
/ 25