up
ara
50 Cent

50 Cent

İktidarın 50. Yasası
2008
50 Cent - Arka Sokaklar ve Zengin Ol Ya Da Denerken Öl kitaplarının da yazarı 50 Cent tarafından kaleme alınan İktidarın 50. Yasası kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2008 yılında 9789752113015 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İktidarın 50. Yasası isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. İktidarın 50. Yasası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
50 Cent - Arka Sokaklar
2013
İktidarın 50. Yasası ve Zengin Ol Ya Da Denerken Öl kitaplarının da yazarı 50 Cent tarafından kaleme alınan 50 Cent - Arka Sokaklar kitabı Edebiyat, Gençlik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2013 yılında 9789752115910 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 50 Cent - Arka Sokaklar isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Zehra Tapunç çevirmiştir. 50 Cent - Arka Sokaklar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zengin Ol Ya Da Denerken Öl
2012
İktidarın 50. Yasası ve 50 Cent - Arka Sokaklar kitaplarının da yazarı 50 Cent tarafından kaleme alınan Zengin Ol Ya Da Denerken Öl kitabı Anı, Hatıra, Müzik türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 2012 yılında 9789756006078 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zengin Ol Ya Da Denerken Öl isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Serkan Göktaş çevirmiştir. Zengin Ol Ya Da Denerken Öl kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Before ı Self Destruct
2010
Başrollünde oyuncu 50 Cent yer aldığı, yönetmenliğini 50 Cent üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Before ı Self Destruct isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gun
2010
Başrollünde oyuncu 50 Cent yer aldığı, yönetmenliğini Jessy Terrero üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gun isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Her Şey Parçalanıyor
2011
Başrollünde oyuncu 50 Cent yer aldığı, yönetmenliğini Mario Van Peebles üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Her Şey Parçalanıyor isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zengin Ol Yada Uğrunda Öl
2005
Başrollünde oyuncu 50 Cent yer aldığı, yönetmenliğini Jim Sheridan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Sevgi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zengin Ol Yada Uğrunda Öl isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Orijinal Cinayet(ler)
2008
Başrollünde oyuncu 50 Cent yer aldığı, yönetmenliğini Jon Avnet üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Polisiye türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Orijinal Cinayet(ler) isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Power
2014
Başrollünde oyuncu 50 Cent yer aldığı, 2014 yılı yapımı dizi film Suç türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Suç, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Power isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0