up
ara
Charlotte Link

Charlotte Link

Ebru Akkır

Ebru Akkır

@ebruakkir

Aldatma
Aldatıldınız. Kanınız dondu.İçiniz yıkık dökük, eviniz kırık dökük, eliniz kan revan…

Aldattınız. Hiçbir şey mezara kadar saklı kalmazmış, o an inandınız. Kafanız allak bullak oldu.
Ve
İhanetin ardından, kapı aralığından, birbirine bakan bir aldatan ve aldatılan…
ataç ikon Aldatma
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
5 beğen · 0 yorum
Aldatılmış
2012
Aldatma ve Öteki Çocuk kitaplarının da yazarı Charlotte Link tarafından kaleme alınan Aldatılmış kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agapi yayınevinden 2012 yılında 9786059817622 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aldatılmış isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Aldatılmış kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aldatma
0
Aldatılmış kitabının da yazarı Charlotte Link tarafından kaleme alınan Aldatma kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786055943899 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aldatma isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. Aldatma kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Öteki Çocuk
2015
Aldatılmış kitabının da yazarı Aldatılmış ve Aldatma kitaplarının da yazarı Charlotte Link tarafından kaleme alınan Öteki Çocuk kitabı Roman (Çeviri), Korku türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2015 yılında 9786053437017 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Öteki Çocuk isimli kitap 488 sayfadan oluşuyor. Öteki Çocuk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Esrarengiz Kadın
2015
Aldatılmış kitabının da yazarı Aldatılmış ve Aldatma kitaplarının da yazarı Charlotte Link tarafından kaleme alınan Esrarengiz Kadın kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2015 yılında 9786053437253 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Esrarengiz Kadın isimli kitap 592 sayfadan oluşuyor. Esrarengiz Kadın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0