up
ara
Elliot Cowan

Elliot Cowan

Daima Mutlu
2008
Başrollünde oyuncu Sally Hawkins yer aldığı, yönetmenliğini Mike Leigh üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Daima Mutlu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Jonathan Toomey
2007
Başrollünde oyuncu Saoirse Ronan yer aldığı, yönetmenliğini Bill Clark üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jonathan Toomey isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dirty Filthy Love
2004
Başrollünde oyuncu Michael Sheen yer aldığı, yönetmenliğini Adrian Shergold üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dirty Filthy Love isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Heaven and Earth
2010
Başrollünde oyuncu Natascha McElhone yer aldığı, yönetmenliğini Marleen Gorris üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Heaven and Earth isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dehşet Treni
2015
Joe, trende çalışan genç bir adamdır. Bir gece, son tren seferindeyken gizemli bir yaratık tarafından saldırıya uğrarlar ve trendeki yolcular arasında büyük bir hayatta kalma mücadelesi başlar.
Da Vinci's Demons
2013
Ünlü sanatçı Leonardo Da Vinci'nin gençlik yıllarını konu edinen BBC dizisidir. Rönesans İtalya'sında geçen dizide, yetenekli bir sanatçı, tutkulu bir aşık ve idealist bir genç olan 25 yaşındaki Vinci'nin hayatı anlatılmaktadır.
Lost in Austen
2008
Başrollünde oyuncu Christina Cole yer aldığı, 2008 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lost in Austen isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ultimate Force
2006
Başrollünde oyuncu Jamie Bamber yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ultimate Force isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Marchlands
2011
Başrollünde oyuncu Jodie Whittaker yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Marchlands isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sinbad
1996
Başrollünde oyuncu Naveen Andrews yer aldığı, 1996 yılı yapımı dizi film Aksiyon türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Macera türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sinbad isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0