up
ara
Christine Feehan

Christine Feehan

NERGİS

NERGİS

@nergis1907

"Bu dünyadaki diğer herkesten daha çok ihtiyacım var sana. Bedenim senin bedenini kendi parçası sayıyor. Kalbim senin kalbini tanıyor. Ruhum senin ruhun için haykırıyor ve zihnim senin zihnine dokunabilmek için can atıyor. Bu canavarı evcilleştirip benim bu dünyaya, iyiliğin ve ışığını yoluna tutunmamı sağlayabilecek tek kadınsın sen. Beni ölümlüleri de ölümsüzleri de yok etmekten alıkoyabilecek tek kişi."
ataç ikon Kara Ateş
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Kara Prens
1970
Kara Büyü kitabının da yazarı Kara Büyü ve Kara Altın kitaplarının da yazarı Christine Feehan tarafından kaleme alınan Kara Prens kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789944822893 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kara Prens isimli kitap 376 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kara Prens kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kara Büyü
0
Kara Prens kitabının da yazarı Christine Feehan tarafından kaleme alınan Kara Büyü kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944825702 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kara Büyü isimli kitap 381 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kara Büyü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kara Altın
2017
Kara Prens ve Kara Büyü kitaplarının da yazarı Christine Feehan tarafından kaleme alınan Kara Altın kitabı Aşk Hikayesi, Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2017 yılında 9789944824484 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kara Altın isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Sima Özkan çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kara Altın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kara Cazibe
2008
Kara Prens ve Kara Büyü kitaplarının da yazarı Christine Feehan tarafından kaleme alınan Kara Cazibe kitabı Fantastik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2008 yılında 9789944827393 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kara Cazibe isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Emirhan Aydın çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kara Cazibe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kara Tutku
2010
Kara Prens ve Kara Büyü kitaplarının da yazarı Christine Feehan tarafından kaleme alınan Kara Tutku kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9789944823463 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kara Tutku isimli kitap 437 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Yasemin Büte çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kara Tutku kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0