up
ara
Michael Trevino

Michael Trevino

Cow Belles
2006
Başrollünde oyuncu Jack Coleman yer aldığı, yönetmenliğini Francine Mcdougall üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cow Belles isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fabrika
2012
Başrollünde oyuncu John Cusack yer aldığı, yönetmenliğini Morgan O'neill üstlendiği film Psikoloji türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Psikoloji, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fabrika isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Love Finds A Home
2009
Başrollünde oyuncu Patty Duke yer aldığı, yönetmenliğini David S. Cass Sr. üstlendiği film Western türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Western, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Love Finds A Home isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cane
2007
Başrollünde oyuncu Hector Elizondo yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cane isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Vampire Diaries
2009
Vampirlerin, kurt adamların, cadıların ve daha pek çok doğa üstü varlığın bulunduğu fantastik bir gençlik dizisidir. Anne ve babasını bir trafik kazasında kaybettikten sonra kardeşi ve teyzesiyle yaşamaya başlayan Elena'nın hayatı, vampir olan iki kardeşin kasabaya gelmesiyle değişir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0