up
ara
Clotilde Mollet

Clotilde Mollet

Kırmızı Keman
1998
Başrollünde oyuncu Samuel L. Jackson yer aldığı, yönetmenliğini François Girard üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, Müzikal türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kırmızı Keman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cehennem Telefonu
2007
Başrollünde oyuncu JeanBaptiste Maunier yer aldığı, yönetmenliğini James Huth üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cehennem Telefonu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
La Tourneuse De Pages
2006
Başrollünde oyuncu Pascal Greggory yer aldığı, yönetmenliğini Denis Dercourt üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden La Tourneuse De Pages isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Can Dostum
2011
Philippe Yamaç paraşütü yaptığı bir sırada kaza geçirir ve boyundan aşağısı tutmayacak şekilde felç kalır. Kaza sonrası yanına aldığı yardımcı ve Philippe’nin hikayesini anlatmaktadır.
Amelie
2001
Amelie, Paris'te yaşayan saf ve masum bir kızdır. Kendini başkalarına yardım etmeye adayan Amelie, bir gün aşkı keşfeder.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0