up
ara
Barış Falay

Barış Falay

Şeytanın Pabucu
2008
Başrollünde oyuncu İlyas Salman yer aldığı, yönetmenliğini Turgut Yasalar üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şeytanın Pabucu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kirpi
2009
Başrollünde oyuncu Güven Kıraç yer aldığı, yönetmenliğini Erdal Murat Aktaş üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kirpi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ya Sonra
2011
Didem ve Adem’in mutlu bir evlilikleri vardır. Adem işinden dolayı oldukça yoğundur ve Didem’i ihmal etmektedir. Adem’in bu tavırları yüzünden mutsuz olan Didem’in karşısına başka bir adam çıkar. Bu adamın Didem’e olan ilgisi Adem’in Didem’e olan aşkını yeniden alevlendirir.
Aliye
2004
Başrollünde oyuncu Nejat İşler yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aliye isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ezel
2009
Başrollünde oyuncu Bayazıt Gülercan yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ezel isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
istanbul çocukları
2009
Başrollünde oyuncu Cenk Gürpınar yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden istanbul çocukları isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bizim çocuklarımız
2001
Başrollünde oyuncu Muhammed Taflan yer aldığı, 2001 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bizim çocuklarımız isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Medcezir
2013
Başrollünde oyuncu Can Gürzap yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Romantik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Medcezir isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0