up
ara
Christopher Paolini

Christopher Paolini

Miras - Miras Serisi 4. Kitap
0
Eragon - Miras Serisi 1. Kitap kitabının da yazarı Christopher Paolini tarafından kaleme alınan Miras - Miras Serisi 4. Kitap kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 0 yılında 9789752115309 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Miras - Miras Serisi 4. Kitap isimli kitap 880 sayfadan oluşuyor. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Miras - Miras Serisi 4. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Eragon - Miras Serisi 1. Kitap
0
Miras - Miras Serisi 4. Kitap kitabının da yazarı Christopher Paolini tarafından kaleme alınan Eragon - Miras Serisi 1. Kitap kitabı Roman, Ejderha türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 0 yılında 9789752105034 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eragon - Miras Serisi 1. Kitap isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeliha İyidoğan Babayiğit çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Eragon - Miras Serisi 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Eldest Bilgelerin Antlaşması - Miras Serisi 2. Kitap
2016
Miras - Miras Serisi 4. Kitap ve Eragon - Miras Serisi 1. Kitap kitaplarının da yazarı Christopher Paolini tarafından kaleme alınan Eldest Bilgelerin Antlaşması - Miras Serisi 2. Kitap kitabı Roman, Ejderha türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2016 yılında 9789752106147 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eldest Bilgelerin Antlaşması - Miras Serisi 2. Kitap isimli kitap 672 sayfadan oluşuyor. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Eldest Bilgelerin Antlaşması - Miras Serisi 2. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Brisingr - Ateş Kılıcı - Miras Serisi 3. Kitap
0
Miras - Miras Serisi 4. Kitap kitabının da yazarı Christopher Paolini tarafından kaleme alınan Brisingr - Ateş Kılıcı - Miras Serisi 3. Kitap kitabı Roman, Ejderha türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 0 yılında 9789752110090 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Brisingr - Ateş Kılıcı - Miras Serisi 3. Kitap isimli kitap 704 sayfadan oluşuyor. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Brisingr - Ateş Kılıcı - Miras Serisi 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Eragon
2006
Başrollünde oyuncu Djimon Hounsou yer aldığı, yönetmenliğini Stefan Fangmeier üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Eragon isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0