up
ara
Christopher Pike

Christopher Pike

FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Modern zaman bilginleri sıklıkla umudun erdeminden bahsederler. Bana göre umut beraberinde kederi getirir. En mutlu insan rüyalarından vazgeçen ve hiçbir beklentisi olmayandır...
ataç ikon Sarışın Vampir No 1 - İnsani Arzular Ölü...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

İmkansızı elediğinde kalan her neyse, ne kadar inanılmaz olsa da gerçek olmalıdır...
ataç ikon Sarışın Vampir No 1 - İnsani Arzular Ölü...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Sarışın Vampir No 1 - İnsani Arzular Ölümcül Sonuçlar
Rüzgarın sesine bağlı olduğumdan daha fazla bağlı değilim kelimelere...
ataç ikon Sarışın Vampir No 1 - İnsani Arzular Ölü...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Eseflal

Eseflal

@eseflal

Mutluluk canlıdır, bir insandan diğerine geçer.
ataç ikon Sarışın Vampir No: 5 - Kutsal Sır
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 2 yorum
Enes Kepil (@kepilleus)
Aslında her şeyi aktarıyoruz sanıyorum, elektrik telleri gibiyiz
17.10.17 beğen 1 cevap
Eseflal

Eseflal

@eseflal

"Ölmek istemiyorum."
"O halde hiç doğmamalıydın."
4 beğen · 0 yorum
Sarışın Vampir No 3 - Sonsuz Şafak
2012
Sarışın Vampir No 4 - Ölümün Gölgesi kitabının da yazarı Christopher Pike tarafından kaleme alınan Sarışın Vampir No 3 - Sonsuz Şafak kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2012 yılında 9786055360405 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sarışın Vampir No 3 - Sonsuz Şafak isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Çiğdem Samsunlu çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sarışın Vampir No 3 - Sonsuz Şafak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sarışın Vampir No 4 - Ölümün Gölgesi
2013
Sarışın Vampir No 3 - Sonsuz Şafak kitabının da yazarı Sarışın Vampir No 3 - Sonsuz Şafak ve Sarışın Vampir No 2 - Derin Arzular, Ani Pişmanlık kitaplarının da yazarı Christopher Pike tarafından kaleme alınan Sarışın Vampir No 4 - Ölümün Gölgesi kitabı Vampir, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2013 yılında 6053431206 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sarışın Vampir No 4 - Ölümün Gölgesi isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sarışın Vampir No 4 - Ölümün Gölgesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sarışın Vampir No 2 - Derin Arzular, Ani Pişmanlık
2011
Sarışın Vampir No 3 - Sonsuz Şafak ve Sarışın Vampir No 4 - Ölümün Gölgesi kitaplarının da yazarı Christopher Pike tarafından kaleme alınan Sarışın Vampir No 2 - Derin Arzular, Ani Pişmanlık kitabı Vampir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2011 yılında 9786054456192 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sarışın Vampir No 2 - Derin Arzular, Ani Pişmanlık isimli kitap 560 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Berna Sirman çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sarışın Vampir No 2 - Derin Arzular, Ani Pişmanlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sarışın Vampir No 1 - İnsani Arzular Ölümcül Sonuçlar
2010
Sarışın Vampir No 3 - Sonsuz Şafak kitabının da yazarı Christopher Pike tarafından kaleme alınan Sarışın Vampir No 1 - İnsani Arzular Ölümcül Sonuçlar kitabı Vampir, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2010 yılında 6054263769 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sarışın Vampir No 1 - İnsani Arzular Ölümcül Sonuçlar isimli kitap 584 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Çiğdem Samsunlu çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sarışın Vampir No 1 - İnsani Arzular Ölümcül Sonuçlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sarışın Vampir No: 5 - Kutsal Sır
2014
Sarışın Vampir No 3 - Sonsuz Şafak kitabının da yazarı Christopher Pike tarafından kaleme alınan Sarışın Vampir No: 5 - Kutsal Sır kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2014 yılında 9786053432548 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sarışın Vampir No: 5 - Kutsal Sır isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sarışın Vampir No: 5 - Kutsal Sır kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fall Into Darkness
1996
Başrollünde oyuncu Tatyana Ali yer aldığı, yönetmenliğini Mark Sobel üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fall Into Darkness isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0