up
ara
Kemal Kuruçay

Kemal Kuruçay

Mandıra Filozofu
2013
Mustafa Ali, medeniyetten uzak bir koyda tek başına yabani bir hayat sürdüren bir adamdır. Bir gün zengin bir iş adamı bu koyu satın almak ister, ancak küçümsediği Mustafa Ali hiç de tahmin ettiği gibi bilgisiz bir adam değildir.
Zilin Sesi
2015
Başrollünde oyuncu Kemal Kuruçay yer aldığı, yönetmenliğini Levent Demirkale üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zilin Sesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mandıra Filozofu İstanbul
2015
Bodrum'daki bir sahil köyünde medeniyetten uzak yaşayan bilgin bir adam olan Mandıra Filozofu Mustafali, babasının hastalığı sebebiyle İstanbul'a gitmek durumunda kalır. Serinin devamı olan film, bu defa İstanbul'u ve burada yaşayan insanları hedef almaktadır.
Istanbul Bura Mı?
1989
Başrollünde oyuncu Mehmet Karagül yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Istanbul Bura Mı? isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gemilerde Talim Var
2007
Başrollünde oyuncu Paşhan Yılmazel yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gemilerde Talim Var isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şöhretler Kebapçısı
2004
Başrollünde oyuncu Cengiz Küçükayvaz yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şöhretler Kebapçısı isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İnadım İnat
2005
Başrollünde oyuncu Necati Bilgiç yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden İnadım İnat isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bizim Konak
2003
Başrollünde oyuncu yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bizim Konak isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zengin Kız Fakir Oğlan
2012
Başrollünde oyuncu Mahir İpek yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zengin Kız Fakir Oğlan isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0