up
ara
Jasika Nicole

Jasika Nicole

Kuralsızlar
2006
Başrollünde oyuncu Antonio Banderas yer aldığı, yönetmenliğini Liz Friedlander üstlendiği film Dans türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dans, Müzik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kuralsızlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bu Kız Beni Aşar
2010
Başrollünde oyuncu Jay Baruchel yer aldığı, yönetmenliğini Jim Field Smith üstlendiği film Eğlence türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Eğlence, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bu Kız Beni Aşar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fringe
2008
Özel ajan Olivia Dunham, çılgın bilimadamı Walter Bishop ve üstün zekalı oğlu Peter Bishop'ın metafizik ve ileri bilim ile ilgili konuları araştırmasını anlatmaktadır. Tüm dünyada nedeni belirlenemeyen olaylar üzerine deneyler yapmaktadırlar. Deneyleri engellemek isteyen FBI adına çalışanda bir grup vardır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0