up
ara
Lale Başar

Lale Başar

Köksüz
2013
Unutursam Fısılda
2014
Hatice ve Hanife birbirine zıt karakterdeki iki kız kardeştir. Şarkı söylemeyi seven uçarı kardeş Hatice, sevdiği gençle birlikte, ablasının şiir defterini de yanına alarak hayallerinin peşinden gider.
Sen Sağ Ben Selamet
2016
Cezaevinden tahliye edilmesine iki gün kalan Selamet ile müebbet hapis yiyen Sansar, aynı koğuştan arkadaştır. İkisi birlikte, birbirlerine zincirli olarak cezaevi aracına bindirilir. Bu araç, Selamet'i memleketine bırakacak, Sansar'ı ise başka bir cezaevine nakledecektir. Ancak yolda bir kaza geçirirler ve bir anda serbest kalırlar. Selamet kaçmaktan yana olmasa da Sansar'a bağlı olduğu için onun ısrarıyla kaçmak zorunda kalır. Kazadaki diğer araçtan kaçan bir goril de onlara katılır.
Aşk Uykusu
2017
Mehmet Coşkundeniz'in gerçek bir yaşam öyküsünden esinlenerek yazmış olduğu Aşk Uykusu kitabının sinema uyarlamasıdır. Filmin ana karakterlerinden olan Yonca, aldatılmasına rağmen kocasına tutkuyla bağlı olan duygusal bir kadındır. Evliliğini kurtarabilmek ve kocasını yeniden kazanmak için elinden geleni yapacaktır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0