up
ara
Lale Başar

Lale Başar

Köksüz
2013
Başrollünde oyuncu Muhittin Şimşek yer aldığı, yönetmenliğini Deniz Akçay üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Köksüz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Unutursam Fısılda
2014
Hatice ve Hanife birbirine zıt karakterdeki iki kız kardeştir. Şarkı söylemeyi seven uçarı kardeş Hatice, sevdiği gençle birlikte, ablasının şiir defterini de yanına alarak hayallerinin peşinden gider.
Sen Sağ Ben Selamet
2016
Cezaevinden tahliye edilmesine iki gün kalan Selamet ile müebbet hapis yiyen Sansar, aynı koğuştan arkadaştır. İkisi birlikte, birbirlerine zincirli olarak cezaevi aracına bindirilir. Bu araç, Selamet'i memleketine bırakacak, Sansar'ı ise başka bir cezaevine nakledecektir. Ancak yolda bir kaza geçirirler ve bir anda serbest kalırlar. Selamet kaçmaktan yana olmasa da Sansar'a bağlı olduğu için onun ısrarıyla kaçmak zorunda kalır. Kazadaki diğer araçtan kaçan bir goril de onlara katılır.
Aşk Uykusu
2017
Mehmet Coşkundeniz'in gerçek bir yaşam öyküsünden esinlenerek yazmış olduğu Aşk Uykusu kitabının sinema uyarlamasıdır. Filmin ana karakterlerinden olan Yonca, aldatılmasına rağmen kocasına tutkuyla bağlı olan duygusal bir kadındır. Evliliğini kurtarabilmek ve kocasını yeniden kazanmak için elinden geleni yapacaktır.
Ablam Böyle İstedi
2004
Başrollünde oyuncu Hüseyin Avni Danyal yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ablam Böyle İstedi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ah Bir Büyümesek
0
Başrollünde oyuncu Lale Başar yer aldığı, 0 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ah Bir Büyümesek isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşk Yeniden
2015
Başrollünde oyuncu Orhan Alkaya yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Aşk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Aile türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Yeniden isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0