up
ara
Murat Cemcir

Murat Cemcir

Kurbanlık
2008
Çalgı Çengi İkimiz
2017
Salih ve Gürkan, başları beladan bir türlü kurtulmayan iki kuzendir. Bundan 6 yıl önce ünlü olmak için çabalarken yolları mafya ile kesişmiş ve o günden itibaren mafya camiasının düğünlerinde şarkıcılık yapmaya başlamışlardı. Çalgı Çengi'nin bu devam filminde, iki kuzen mafyadan kurtulup kendi yollarını çizmenin vaktinin geldiğini düşünerek bir plan yaparlar. Ancak planları bekledikleri gibi gitmez ve başlarına yine türlü komik olaylar gelir.
Takva
2006
Çalgı Çengi
2010
Gürkan ve Salih, çeşitli organizasyonlarda sahne alarak para kazanmaktadırlar. Bir gün bir kömürlükte sahne almak üzere hazırlanırken bir mafyanın rehin aldığı güvenlik görevlisini sorgulamak üzere bu mekana gelince, işler biraz karışır.
Yeraltı
2012
Dostoyevski'nin Yeraltından Notlar romanından esinlenerek çekilmiş bu film eski arkadaşlarının akşam yemeğine katılan ve eski yarım kalmış hesaplaşmaları gün yüzüne çıkaran birisini anlatır.
Kardeş Payı
2014
Aslında bir kesit sunuyor yaşamdan. Burnu yukarıda izole bir yaşam değil anlatılan. Sıradan işlerle uğraşan sıradan insanların trajikomik öyküsü.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0