up
ara
Oğuzhan Yıldız

Oğuzhan Yıldız

Aç Kapıyı Çok Fenayım
2017
Ne yaşadıklarını hatırlamadıkları bir gece geçirdikten sonra evlerinde uyanan birkaç yakın arkadaşa iş teklifleri yağmaya başlar. Acaba hayatlarında yeni kapılar açan gecede neler olmuştur?
Ayakta Kal
2009
El-Cin
2013
Yasak bir bilginin fısıldanmasıyla 5 bin yıllık bir gizem ortaya çıkar. İstanbul’da bir kız çocuğu kaçırılır. Bu olayla hiç alakası olmayan beş üniversite öğrencisi bir anda kaçırılan kızla ilgili korkunç görüntüler görmeye başlarlar. Kısa süre sonra büyük bir lanetin içinde olduklarını anlarlar ve bundan kurtulmak için büyük bir mücadeleye girerler.
Oldu mu Şimdi?
2016
Yaşar, hayatı boyunca yanlış anlaşılmalar yüzünden başı belaya girmiş olan bir adamdır. Bir gün yine bir yanlışlık sonucunda hapse düşer. Burada Ömer adında bir adamla tanışır. İkili kısa süre içinde yakın arkadaş olurlar. Hapisten çıktıktan sonra beraber dolandırıcılık yaparak yeniden hapse düşerler. Bir kere daha çıktıktan sonra yasa dışı işlere tövbe ederler. Bir gün camide tesadüfen çok zengin bir adamın cenazesinin kaldırılmasına yardım ederler ve o günden sonra hayatları değişir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0