up
ara
Conn Iggulden

Conn Iggulden

Ahmet Adıvar

Ahmet Adıvar

@yusufkelici

Tepelerin Kemikleri
ataç ikon Tepelerin Kemikleri
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Hüseyin Başaran

Hüseyin Başaran

@hb - İstanbul

"Ona barış verdim," dedi Cengiz sonunda. "Ama tüm dünyaya sözümün hiç bir değeri olmadığı bağırıyor."
"Ne fark eder abi?" dedi Kaçyun. "Hazar güneyde. Hiç bir şehir imparatoru barındıramaz..."

Cengiz öfkeli bir bakışla onu susturdu.
"Oraya dönmeyeceğim, Kaçyun. Ama her hareketin bir bedeli var. Güneydeki ordularına kaçarak barışı bozdu. Şimdi sonucu göstereceksin ona."
"Ama abi?" dedi Kaçyun.
"Sus Kaçyun! Yeter bu kadar oyun. Adamlarını o ovaya götür ve Yenking'i yak, yerle bir et. Bedeli budur işte."
Abisinin öfkesi üzerine Kaçyun ancak başını eğebildi.
"Nasıl isterseniz hakanım," dedi.
ataç ikon Okçuların Efendisi
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Hüseyin Başaran

Hüseyin Başaran

@hb - İstanbul

Kızgın bir şekilde döndü ve dedi ki; "Yeterince saklandım, artık dünya benden saklansın...
ataç ikon Ovaların Kurdu Cengiz Han
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
İmparator Roma'nın Kapıları (Cep Boy)
1970
Okçuların Efendisi ve Tepelerin Kemikleri kitaplarının da yazarı Conn Iggulden tarafından kaleme alınan İmparator Roma'nın Kapıları (Cep Boy) kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nitelik Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9799756133421 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İmparator Roma'nın Kapıları (Cep Boy) isimli kitap 622 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Suat Kaya çevirmiştir. İmparator Roma'nın Kapıları (Cep Boy) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Okçuların Efendisi
2008
İmparator Roma'nın Kapıları (Cep Boy) kitabının da yazarı Conn Iggulden tarafından kaleme alınan Okçuların Efendisi kitabı Roman, Tarihi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2008 yılında 9789944983723 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Okçuların Efendisi isimli kitap 450 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sakıp Murat Yalçın çevirmiştir. Okçuların Efendisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tepelerin Kemikleri
0
İmparator Roma'nın Kapıları (Cep Boy) kitabının da yazarı Conn Iggulden tarafından kaleme alınan Tepelerin Kemikleri kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786054629107 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tepelerin Kemikleri isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. Tepelerin Kemikleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ovaların Kurdu Cengiz Han
0
İmparator Roma'nın Kapıları (Cep Boy) kitabının da yazarı Conn Iggulden tarafından kaleme alınan Ovaların Kurdu Cengiz Han kitabı Roman (Çeviri), Tarihi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789944983938 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ovaların Kurdu Cengiz Han isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selim Yeniçeri çevirmiştir. Ovaların Kurdu Cengiz Han kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tehlikeli Kitap Erkekler İçin
2011
İmparator Roma'nın Kapıları (Cep Boy) kitabının da yazarı İmparator Roma'nın Kapıları (Cep Boy) ve Okçuların Efendisi kitaplarının da yazarı Conn Iggulden tarafından kaleme alınan Tehlikeli Kitap Erkekler İçin kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789944485883 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tehlikeli Kitap Erkekler İçin isimli kitap 314 sayfadan oluşuyor. Tehlikeli Kitap Erkekler İçin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0