up
ara
John Barrowman

John Barrowman

Method
2004
Başrollünde oyuncu Jeremy Sisto yer aldığı, yönetmenliğini Duncan Roy üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Method isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Shark Attack 3: Megalodon
2002
Başrollünde oyuncu Jenny McShane yer aldığı, yönetmenliğini David Worth üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Shark Attack 3: Megalodon isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Denizde Dehşet 3
1999
Başrollünde oyuncu Ernie Hudson yer aldığı, yönetmenliğini Bob Misiorowski üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Denizde Dehşet 3 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Doctor Who
2005
Zamanda yolculuk yapabilen, Doktor adıyla bilinen bir adamın başından geçenler anlatılmaktadır. Zaman yolculuklarını eski bir polis kulübesinden yapan Doktor, Gallifrey adlı bir gezegenden gelmektedir ve türünün son örneğidir.
Torchwood
2007
Başrollünde oyuncu Indira Varma yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Torchwood isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Titans
2000
Başrollünde oyuncu Victoria Principal yer aldığı, 2000 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Titans isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Arrow
2012
Robin Hood'un modern bir versiyonu sayılabilecek dizide zengin bir adam olan Oliver Queen, bir deniz kazasında kaybolur ve 5 yıl sonra bir adada bulunur. Adada geçirdiği yıllardan sonra farklı birine dönüşen Oliver, Green Arrow kimliğine bürünerek günahlarının bedelini ödemek için suçlularla mücadele etmeye karar verir.
Loose Women
1999
Başrollünde oyuncu Alan Cumming yer aldığı, 1999 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Loose Women isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0