up
ara
Coşkun Yerli

Coşkun Yerli

Yokluk
2008
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Coşkun Yerli tarafından kaleme alınan Yokluk kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789750811203 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yokluk isimli kitap 72 sayfadan oluşuyor. Yokluk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çavdar Tarlasında Çocuklar
2006
Okuldan atılan Holden Caulfield evden kaçma planları yapmaktadır. Kitapta Holden’in üç gün boyunca yaşadıkları anlatılmaktadır. Ailesi ve arkadaşları ile sorunlar yaşayan Holden kız kardeşi ile birlikte bazı sorunların üstesinden gelmeye çalışacaktır.
Yükseltin Tavan Kirişini Ustalar
2000
Dokuz Öykü kitabının da yazarı Jerome David Salinger tarafından kaleme alınan Yükseltin Tavan Kirişini Ustalar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2000 yılında 9789753633185 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yükseltin Tavan Kirişini Ustalar isimli kitap 150 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Coşkun Yerli, Sevin Okyay çevirmiştir. Yükseltin Tavan Kirişini Ustalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dokuz Öykü
1970
Yükseltin Tavan Kirişini Ustalar kitabının da yazarı Jerome David Salinger tarafından kaleme alınan Dokuz Öykü kitabı Öykü (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753630481 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dokuz Öykü isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Coşkun Yerli çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Dokuz Öykü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0