up
ara
Cressida Cowell

Cressida Cowell

Korkunç Gıcık 3. Hıçkıdık - Ejderhaca Nasıl Konuşursun?
1970
Korkunç Gıcık 3. Hıçkıdık - Nasıl Korsan Olursun ve Korkunç Gıcık 3. Hıçkıdık - Ejderha Laneti Nasıl Bozulur kitaplarının da yazarı Cressida Cowell tarafından kaleme alınan Korkunç Gıcık 3. Hıçkıdık - Ejderhaca Nasıl Konuşursun? kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Günışığı Kitaplığı yayınevinden 1970 yılında 9789756227541 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Korkunç Gıcık 3. Hıçkıdık - Ejderhaca Nasıl Konuşursun? isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Mine Kazmaoğlu çevirmiştir. Korkunç Gıcık 3. Hıçkıdık - Ejderhaca Nasıl Konuşursun? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Korkunç Gıcık 3. Hıçkıdık - Nasıl Korsan Olursun
2008
Korkunç Gıcık 3. Hıçkıdık - Ejderhaca Nasıl Konuşursun? ve Korkunç Gıcık 3. Hıçkıdık - Ejderha Laneti Nasıl Bozulur kitaplarının da yazarı Cressida Cowell tarafından kaleme alınan Korkunç Gıcık 3. Hıçkıdık - Nasıl Korsan Olursun kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Günışığı Kitaplığı yayınevinden 2008 yılında 9789756227534 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Korkunç Gıcık 3. Hıçkıdık - Nasıl Korsan Olursun isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Korkunç Gıcık 3. Hıçkıdık - Nasıl Korsan Olursun kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Korkunç Gıcık 3. Hıçkıdık - Ejderha Laneti Nasıl Bozulur
2008
Korkunç Gıcık 3. Hıçkıdık - Ejderhaca Nasıl Konuşursun? ve Korkunç Gıcık 3. Hıçkıdık - Nasıl Korsan Olursun kitaplarının da yazarı Cressida Cowell tarafından kaleme alınan Korkunç Gıcık 3. Hıçkıdık - Ejderha Laneti Nasıl Bozulur kitabı Çocuk, Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Günışığı Kitaplığı yayınevinden 2008 yılında 9786054603480 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Korkunç Gıcık 3. Hıçkıdık - Ejderha Laneti Nasıl Bozulur isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Korkunç Gıcık 3. Hıçkıdık - Ejderha Laneti Nasıl Bozulur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Korkunç Gıcık III. Hıçkıdık - Ejderha Tehlikesi Nasıl Savuşturulur
2009
Korkunç Gıcık 3. Hıçkıdık - Ejderhaca Nasıl Konuşursun? ve Korkunç Gıcık 3. Hıçkıdık - Nasıl Korsan Olursun kitaplarının da yazarı Cressida Cowell tarafından kaleme alınan Korkunç Gıcık III. Hıçkıdık - Ejderha Tehlikesi Nasıl Savuşturulur kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Günışığı Kitaplığı yayınevinden 2009 yılında 9786054603770 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Korkunç Gıcık III. Hıçkıdık - Ejderha Tehlikesi Nasıl Savuşturulur isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Korkunç Gıcık III. Hıçkıdık - Ejderha Tehlikesi Nasıl Savuşturulur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Boneknapper Dragon Efsanesi
2010
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini John Puglisi üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Boneknapper Dragon Efsanesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2
2014
Bir adada Vikingler ve ejderhalar bir araya geleli tam beş yıl olmuştur. Burada gizli bir buz mağarası keşfefilir ve bu mağarada Dragon Rider yaşamaktadır. Bu durum huzurlarının bozulmasına yol açacaktır.
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin
2010
Vikingler ve vahşi ejderhalar efsanevi bir dünyada yaşıyorlar. Yaralı bir ejderha ile bir çocuğun dostluğu çok ilginç bir şekilde başlayacaktır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0