up
ara
Mark Hadlow

Mark Hadlow

Nate And Hayes
1983
Başrollünde oyuncu Tommy Lee Jones yer aldığı, yönetmenliğini Ferdinand Fairfax üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Nate And Hayes isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Meet The Feebles
1989
Başrollünde oyuncu Mark Hadlow yer aldığı, yönetmenliğini Peter Jackson üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Meet The Feebles isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Last Of The Living
2009
Başrollünde oyuncu Mark Hadlow yer aldığı, yönetmenliğini Logan Mcmillian üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Last Of The Living isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sadece Feebles
1984
Başrollünde oyuncu Mark Hadlow yer aldığı, yönetmenliğini Peter Jackson üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sadece Feebles isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hobbit: Beklenmedik Yolculuk
2012
Bilbo Baggins, yemyeşil bir köyde sakin bir hayat sürdüren keyfine düşkün bir Hobbit'tir. Bir gün bir büyücünün kapısını çalmasıyla hayatı değişir. Gandalf adındaki bu büyücü, Bilbo'ya 13 cüce ile beraber macera dolu bir yolculuğa çıkmayı teklif eder.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0