up
ara
America Olivo

America Olivo

Bitch Slap
2009
Başrollünde oyuncu Lucy Lawless yer aldığı, yönetmenliğini Rick Jacobson üstlendiği film Erotik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Erotik, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bitch Slap isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Neighbor
2009
Başrollünde oyuncu Tracy Toth yer aldığı, yönetmenliğini Robert A. Masciantonio üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Neighbor isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Last Resort
2009
Başrollünde oyuncu America Olivo yer aldığı, yönetmenliğini Brandon Nutt üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Last Resort isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Susuzluk : Kan Savaşı
2008
Başrollünde oyuncu Tony Todd yer aldığı, yönetmenliğini Tom Shell üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Susuzluk : Kan Savaşı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Iron Man
2008
Hem mühendis hem de playboy olan Tony Stark, teknolojij füzeler ve silahlar üretmektedir. Afganistan’da yeni tasarımlarını sunuşunun ardından esir alınır. Kaçıran kişiler kendilerine füze yapmasını istemektedir. Tony, bu fırsattan istifade ederek zırhlı bir giysi üretir. Zekasını da kullanarak bu giysiyi kurtulmak için kullanacaktır.
The Last Resort
2009
Başrollünde oyuncu America Olivo yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Korku türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Last Resort isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0