up
ara
Dev Patel

Dev Patel

Son Hava Bükücü
2010
Başrollünde oyuncu Cliff Curtis yer aldığı, yönetmenliğini M. Night Shyamalan üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Hava Bükücü isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Milyoner
2008
Hindistan'da yaşayan Jamal, fakir ve kimsesiz bir gençtir. Katıldığı bir bilgi yarışmasında büyük ödülü kazanmasına sadece bir soru kalır. Ancak eğitimsiz olduğu için hile yaptığı düşünülerek tutuklanır. Bunun üzerine Jamal, her sorunun cevabını nasıl bildiğini tek tek anlatmaya başlar ve hayat hikayesi ortaya çıkar.
Marigold Oteli'nde Hayatımın Tatili 2
2015
Başrollünde oyuncu Richard Gere yer aldığı, yönetmenliğini John Madden üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Marigold Oteli'nde Hayatımın Tatili 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Marigold Oteli'nde Hayatımın Tatili
2011
Başrollünde oyuncu Tom Wilkinson yer aldığı, yönetmenliğini John Madden üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Marigold Oteli'nde Hayatımın Tatili isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Commuter
2010
Başrollünde oyuncu Charles Dance yer aldığı, yönetmenliğini Edward McHenry üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Commuter isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Skins
2007
Bir grup sorunlu gencin yaşamına odaklanan bir gençlik dizisi. Diğer gençlik dizilerinden farkı ise, hayatın karanlık yönlerini tüm çıplaklığıyla gözler önüne sermesi.
The Newsroom
2012
Başrollünde oyuncu Emily Mortimer yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Newsroom isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0