up
ara
Ian Somerhalder

Ian Somerhalder

fatma yiğit

fatma yiğit

@fatmayigit - Nevşehir

bu adama bayılıyorum..
Ian Somerhalder
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Korkunç Takip
2008
Başrollünde oyuncu Ruta Gedmintas yer aldığı, yönetmenliğini Thomas Jahn üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Korkunç Takip isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Lost City Raiders
2008
Başrollünde oyuncu Elodie Frenck yer aldığı, yönetmenliğini Jean De Segonzac üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lost City Raiders isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
How To Make Love To A Woman
2009
Başrollünde oyuncu Krysten Ritter yer aldığı, yönetmenliğini Scott Culver üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden How To Make Love To A Woman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Wake
2009
Başrollünde oyuncu Bijou Phillips yer aldığı, yönetmenliğini Ellie Kanner üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Wake isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cradlewood
0
Başrollünde oyuncu Diana Glenn yer aldığı, yönetmenliğini Harry Weinmann üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cradlewood isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fireball
2009
Başrollünde oyuncu Aaron Pearl yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fireball isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tell Me You Love Me
2007
Başrollünde oyuncu Adam Scott yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tell Me You Love Me isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Vampire Diaries
2009
Vampirlerin, kurt adamların, cadıların ve daha pek çok doğa üstü varlığın bulunduğu fantastik bir gençlik dizisidir. Anne ve babasını bir trafik kazasında kaybettikten sonra kardeşi ve teyzesiyle yaşamaya başlayan Elena'nın hayatı, vampir olan iki kardeşin kasabaya gelmesiyle değişir.
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0