up
ara
Daniel Defoe

Daniel Defoe

bodrum yelkeni

bodrum yelkeni

@bodrumyelkeni

Robinson Crusoe
Hepimiz hâlâ çömlekçinin elindeki çamur olduğumuz için, hiçbir çömlek çömlekçiye dönûpte "Bana neden bu biçimi verdin?" diyemezdi
(Sayfa:173)
ataç ikon Robinson Crusoe
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Gülcan

Gülcan

@gulcann

"Dünyayı çekip çeviren Tanrının kulunun nesnelere ilişkin görüş ve bilgisinin sınırlarını bu kadar dar tutması, Onun eşsiz iyiliğinin bir örneği idi. İnsanoğlu farkına vardığı takdirde zihnini bulandırıp moralini bozacak binlerce tehlikenin ortasında yürürken bile, gözünden ırak kalan olaylar ve çevresini kuşatan tehlikelerden bihaber olduğundan soğukkanlılığını ve huzurunu koruyabiliyordu."
ataç ikon Robinson Crusoe
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
6 beğen · 0 yorum
Gülcan

Gülcan

@gulcann

Robinson Crusoe
ataç ikon Robinson Crusoe
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
8 beğen · 0 yorum
Gülcan

Gülcan

@gulcann

Robinson Crusoe
ataç ikon Robinson Crusoe
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
6 beğen · 0 yorum
Gülcan

Gülcan

@gulcann

Robinson Crusoe
ataç ikon Robinson Crusoe
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
4 beğen · 0 yorum
Robinson Crusoe (İngilizce)
1970
Veba Yılı Günlüğü kitabının da yazarı Daniel Defoe tarafından kaleme alınan Robinson Crusoe (İngilizce) kitabı Edebiyat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bordo Siyah Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054439850 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Robinson Crusoe (İngilizce) isimli kitap 260 sayfadan oluşuyor. Robinson Crusoe (İngilizce) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Veba Yılı Günlüğü
2016
Robinson Crusoe (İngilizce) ve Robinson Crusoe kitaplarının da yazarı Daniel Defoe tarafından kaleme alınan Veba Yılı Günlüğü kitabı Dünya Klasikleri, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786053328285 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Veba Yılı Günlüğü isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Veba Yılı Günlüğü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Robinson Crusoe
1970
Robinson Crusoe (İngilizce) kitabının da yazarı Daniel Defoe tarafından kaleme alınan Robinson Crusoe kitabı Roman (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053606741 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Robinson Crusoe isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Fadime Kahya çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Robinson Crusoe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dünyanın En Güzel Hikayeleri 3
2014
Robinson Crusoe (İngilizce) ve Veba Yılı Günlüğü kitaplarının da yazarı Daniel Defoe tarafından kaleme alınan Dünyanın En Güzel Hikayeleri 3 kitabı İngiliz - İrlanda, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2014 yılında 9789754059892 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dünyanın En Güzel Hikayeleri 3 isimli kitap 174 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Oya Alpar çevirmiştir. Dünyanın En Güzel Hikayeleri 3 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Moll Flanders
0
Robinson Crusoe (İngilizce) kitabının da yazarı Daniel Defoe tarafından kaleme alınan Moll Flanders kitabı Roman, Eğitim türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789750502286 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Moll Flanders isimli kitap 395 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Moll Flanders kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0