up
ara
Ed Grady

Ed Grady

Black Rainbow
1989
Başrollünde oyuncu Tom Hulce yer aldığı, yönetmenliğini Mike Hodges üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Black Rainbow isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Children Of The Corn ıı: The Final Sacrifice
1992
Başrollünde oyuncu Christie Clark yer aldığı, yönetmenliğini David Price üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Children Of The Corn ıı: The Final Sacrifice isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Closest Thing To Heaven
1996
Başrollünde oyuncu Gina Stewart yer aldığı, yönetmenliğini Dorne M. Pentes üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Closest Thing To Heaven isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Not Defteri
2004
Carolina'nın Seabrook Adası'nda fakir bir gençle, zengin ve varlıklı bir ailenin kızı arasında tutkulu bir aşk başlar. Bu büyük aşk iki gencin sınıfsal ve ekonomik farklılıkları yüzünden büyük bir sınavdan geçer.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0