up
ara
Danielle Steel

Danielle Steel

Ahmet KARAMAN

Ahmet KARAMAN

@ahmetkaraman

“Altın olan her şey parlamaz, her gezgin yitirmemiştir yolunu.”
ataç ikon Yüzük
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Yıldızlar Sönünceye Dek
Birinin yazdıklarını okuyarak ona gerçekten âşık olmanın mümkün olup olmayacağını düşündü... Belki de mümkündü. Hayatta bundan daha tuhaf şeyler de oluyordu sonuçta...
ataç ikon Yıldızlar Sönünceye Dek
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Selda ÖKSÜZ

Selda ÖKSÜZ

@seldaoksuz

"Hayatın şimdi yanından geçip gitmesine izin verirsen onu bir daha geri getiremezsin. Uyan ve hayatı yakalamaya çalış. Kimse onu sana altın tepside sunmayacak."
ataç ikon Dostluk Tüm Mevsimlerin Adıydı
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
7 beğen · 0 yorum
Damla Kayabeyoğlu

Damla Kayabeyoğlu

@dkayabeyoglu

Sana gereksinimim var..Sana gereksinimim var..
Bir erkek bana bu sözü söylemeyeli ne kadar zaman oldu? Aylar mı? Daha mı fazla? Chris'in bana gereksinimi oldu mu yoksa o sadece beni mi istiyordu? Gordon'un da daha önce bana gereksinimi yoktu.En sonuna kadar böyle bir söz söylemedi.Bir erkek bana gereksinim duymayalı ne kadar oldu? Yoksa hiç mi olmadı.
Sana gereksinimim var.
ataç ikon Eve Dönüş
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
Accident
1995
Miras ve Kaybetmek İstemiyorum kitaplarının da yazarı Danielle Steel tarafından kaleme alınan Accident kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dell Publishing yayınevinden 1995 yılında 9780440217541 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Accident isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Accident kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Miras
1970
Accident kitabının da yazarı Accident ve Kaybetmek İstemiyorum kitaplarının da yazarı Danielle Steel tarafından kaleme alınan Miras kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 1970 yılında 9789752113596 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Miras isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nazan Tuncer çevirmiştir. Miras kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kaybetmek İstemiyorum
1970
Accident ve Miras kitaplarının da yazarı Danielle Steel tarafından kaleme alınan Kaybetmek İstemiyorum kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751001634 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaybetmek İstemiyorum isimli kitap 371 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Fatoş Dilber çevirmiştir. Kaybetmek İstemiyorum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aile Bağları
1970
Accident ve Miras kitaplarının da yazarı Danielle Steel tarafından kaleme alınan Aile Bağları kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 1970 yılında 9789752114104 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aile Bağları isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nazan Tuncer çevirmiştir. Aile Bağları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yüzük
1970
Accident kitabının da yazarı Accident ve Miras kitaplarının da yazarı Danielle Steel tarafından kaleme alınan Yüzük kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751406996 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yüzük isimli kitap 342 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Enver Günsel çevirmiştir. Yüzük kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Safe Harbour
2007
Başrollünde oyuncu Melissa Gilbert yer aldığı, yönetmenliğini Bill Corcoran üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Safe Harbour isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Now And Forever
1983
Başrollünde oyuncu Cheryl Ladd yer aldığı, yönetmenliğini Adrian Carr üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Now And Forever isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Ring!
1996
Başrollünde oyuncu Alessandro Nivola yer aldığı, yönetmenliğini Armand Mastroianni üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Ring! isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Full Circle
1996
Başrollünde oyuncu Teri Polo yer aldığı, yönetmenliğini Bethany Rooney üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Full Circle isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0