up
ara
Danny Boyle

Danny Boyle

Millions
2017
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Danny Boyle tarafından kaleme alınan Millions kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pearson Yayıncılık yayınevinden 2017 yılında 9780582854819 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Millions isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Millions kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
127 Saat
2010
Gerçek bir olayın anlatıldığı bu film, bir dağcının başına gelen ve bir kolunu kaybetmeyle sonuçlanan yolculuğunu anlatır. Tırmanışları sırasında kolu kaya ile sıkışan dağcı yaşayabilmek için kolunu kesmek zorunda kalır.
Gün Işığı
2007
Başrollünde oyuncu Chris Evans yer aldığı, yönetmenliğini Danny Boyle üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Dünya türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gün Işığı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Trainspotting
1996
Başrollünde oyuncu Irvine Welsh yer aldığı, yönetmenliğini Danny Boyle üstlendiği film Uyuşturucu Bağımlılığı türünde izleyicisini bekliyor.Uyuşturucu Bağımlılığı, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Trainspotting isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
28 Gün Sonra
2002
Başrollünde oyuncu Cillian Murphy yer aldığı, yönetmenliğini Danny Boyle üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Yabancı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 28 Gün Sonra isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kumsal
2000
Başrollünde oyuncu Leonardo DiCaprio yer aldığı, yönetmenliğini Danny Boyle üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor.Macera, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kumsal isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0