up
ara
Rafe Spall

Rafe Spall

Pi'nin Yaşamı
2012
Bir gemi kazası sonucu bir kaç yaralı hayvan ile hayatta kalan tek insan olan Pi'nin bir sandalda diğer hayatta kalan hayvanlarla Hindistan'dan Pasifik'e uzanan spirituel, gizemli ve heyecan dolu hayatı anlatılır.
Rüzgardaki Kral
2003
Başrollünde oyuncu Patrick Stewart yer aldığı, yönetmenliğini Andrey Konchalovsky üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rüzgardaki Kral isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
X+Y
2014
Başrollünde oyuncu Sally Hawkins yer aldığı, yönetmenliğini Morgan Matthews üstlendiği film Matematik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Matematik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden X+Y isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Wide Sargasso Sea
2006
Başrollünde oyuncu Rebecca Hall yer aldığı, yönetmenliğini Brendan Maher üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Wide Sargasso Sea isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
He Kills Coppers
2008
Başrollünde oyuncu Steven Robertson yer aldığı, yönetmenliğini Adrian Shergold üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden He Kills Coppers isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0