up
ara
Murat Daltaban

Murat Daltaban

Ipekli Mendil
2006
Başrollünde oyuncu Mehmet Esen yer aldığı, yönetmenliğini Yalçın Kümeli üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ipekli Mendil isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Pars: Kiraz Operasyonu
2007
Başrollünde oyuncu Pelin Batu yer aldığı, yönetmenliğini Osman Sınav üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Polisiye türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Pars: Kiraz Operasyonu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çakalların İzinde
1993
Başrollünde oyuncu Tuncel Kurtiz yer aldığı, 1993 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çakalların İzinde isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hicran Yarası(ı)
2010
Başrollünde oyuncu Emrah İpek yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hicran Yarası(ı) isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Poyraz Karayel
2014
Karısının ailesi tarafından oğlu ile görüştürülmeyen bir polistir Poyraz Karayel. Mesleğinden ihraç edildikten sonra bir anlaşma sonucu kendini mafyanın içinde bulur. Mafya Babası olan Bahri Umman’ın kızı Ayşegül ile tanışıp ona aşık olmasıyla olaylar başlar.
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0