up
ara
Emin Olcay

Emin Olcay

Dinle Neyden
2008
Başrollünde oyuncu Ahu Türkpençe yer aldığı, yönetmenliğini Jacques Deschamps üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dinle Neyden isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
120
2008
Birinci Dünya Savaşı'nda ordunun cephanesi tükenmiştir. Cephane için Van'da bulunanlardan yardım istenir. Fakat savaş nedeni ile orada bulunan tüm erkekler savaşmak için başka yerlere gitmişlerdir. Bu yüzden orada bulunan 120 çocuk gönüllü olur ve cephaneyi götürmek için yola çıkarlar.
Çarşı Pazar
2015
Kahraman tellaktır. Çalıştığı hamamı Tuncay adında bir adam yıkmak ister. Hamamın yerine alışveriş merkezi yapmayı planlamaktadır. Kahraman ise ya kabul edip babasından kalan borçları ödeyecek ya da ekmek kapısı elinden gidecek.
Somuncu Baba Aşkın Sırrı
2015
Somuncu Baba'nın hayat hikayesi Aksaray Belediyesi yardımı ile anlatılmaktadır.
Nakş-ı Dil Sultan
2011
Başrollünde oyuncu Kurtuluş yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Nakş-ı Dil Sultan isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kurtlar Vadisi
2003
Başrollünde oyuncu Hande Kazanova yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film Siyaset türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Siyaset, Macera türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kurtlar Vadisi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0