up
ara
David Gibbins

David Gibbins

Orestes

Orestes

@sapareaude

Hiç kulağını eski bir silahın namlusuna dayayıp mermi yatağını açmayı denedin mi?O silahın kullanıldığı eski savaşların yankısını duyabilirsin.İnsan çok etkileniyor.Dene mutlaka.
ataç ikon Truva Maskesi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Orestes

Orestes

@sapareaude

Bu ok uçları Zeus'un şimşekleri veya Poseidon'un üç dişli mızrağının uçları değildi.Bunlar ölümlülerin yaptığı silahlardı.Truva'yı tanrılar yok etmemişti;bunu yapan insanoğluydu.
ataç ikon Truva Maskesi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Ahme't Sessiz

Ahme't Sessiz

@ahmetsessiz

..."istanbul benim en sevdiğim şehirlerden biri,"dedi jack."bir kez yolunu bulmayı becerirsen,hayal edebileceğin en zengin tarihi dokuyla karşılaşıyorsun."
ataç ikon Atlantis
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Ahme't Sessiz

Ahme't Sessiz

@ahmetsessiz

....gelibolu gayet net bir şekilde görülüyordu,büyük bir parmak şeklindeki ada ege denizi'ne doğru uzanmış ve çanakkale'nin kuzey sınırını oluşturmuştu.tam altında hisarlık,yani truva destanının geçtiği bölge yer alıyordu.bir tarih burgacındaydılar,denizle karanın daraldığı,islam'ın yükselişine karşı ilk tepkilerle birlikte,güneyden kuzeye,doğudan batıya yoğun insan hareketlerini bir baca gibi akıttığı bir yerdi burası.sakin ve huzurlu görüntü,truva kuşatmasından,gelibolu'daki kıyımına,birinci dünya savaşı'na kadar yaşanan kanlı çatışmaları gizliyordu bağrında.
ataç ikon Atlantis
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Son Ahit
1970
Kaplan Savaşçı kitabının da yazarı Kaplan Savaşçı ve Bizans Altınları kitaplarının da yazarı David Gibbins tarafından kaleme alınan Son Ahit kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 1970 yılında 9789752110298 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Son Ahit isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Pınar Ocal çevirmiştir. Son Ahit kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kaplan Savaşçı
1970
Son Ahit kitabının da yazarı David Gibbins tarafından kaleme alınan Kaplan Savaşçı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 1970 yılında 9789752111776 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaplan Savaşçı isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Pınar Ocal çevirmiştir. Kaplan Savaşçı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bizans Altınları
2011
Son Ahit ve Kaplan Savaşçı kitaplarının da yazarı David Gibbins tarafından kaleme alınan Bizans Altınları kitabı Roman, Aksiyon türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2011 yılında 9789752108554 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bizans Altınları isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Pınar Ocal çevirmiştir. Bizans Altınları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Truva Maskesi
0
Son Ahit kitabının da yazarı David Gibbins tarafından kaleme alınan Truva Maskesi kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 0 yılında 9789752115132 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Truva Maskesi isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Truva Maskesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Atlantis
2005
Son Ahit kitabının da yazarı David Gibbins tarafından kaleme alınan Atlantis kitabı Edebiyat, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2005 yılında 9789752106321 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Atlantis isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Pınar Ocal çevirmiştir. Atlantis kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0