up
ara
Adil Maviş

Adil Maviş

Gülşah Sönmez

Gülşah Sönmez

@gulsahsonmez

Eski bir Çin atasözü "Gülümsemesini bilmeyen dükkânını açmasın." der.
3 beğen · 0 yorum
Gülşah Sönmez

Gülşah Sönmez

@gulsahsonmez

Her zaman 'hayır' hayır anlamına gelmediği gibi 'evet' de evet anlamına gelmez.
Ses vurgusu, tonlama, bakışımız, duruşumuz sözel mesajımızın anlamını
değiştirir.
2 beğen · 0 yorum
Gülşah Sönmez

Gülşah Sönmez

@gulsahsonmez

"Kelimeler cama benzer; görmeye yardım etmedikleri zaman görüşe engel olurlar."
Joseph Joubert
1 beğen · 0 yorum
Gülşah Sönmez

Gülşah Sönmez

@gulsahsonmez

"Akıllı insan düşündüğü her şeyi söylemez, fakat söylediği her şeyi düşünür."
Aristotales
2 beğen · 0 yorum
Gülşah Sönmez

Gülşah Sönmez

@gulsahsonmez

Yalnızca bir deli, suyun ne kadar derin olup olmadığım iki ayağıyla anlamaya kalkar!
Bir Afrika Atasözü
1 beğen · 0 yorum
Gülşah Sönmez

Gülşah Sönmez

@gulsahsonmez

Sözlü iletişim akıl, mantık ve düşünceyi; sözsüz iletişim duyguları ve
ilişkileri en etkili ifade etme aracıdır.
1 beğen · 0 yorum
Başarı Rehberi
1970
Telkin Ve Hipnozla Öğrenme Teknikleri kitabının da yazarı Adil Maviş tarafından kaleme alınan Başarı Rehberi kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yediveren Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786058820357 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Başarı Rehberi isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Başarı Rehberi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Telkin Ve Hipnozla Öğrenme Teknikleri
1970
Başarı Rehberi ve Etkili ve Başarılı Konuşma Sanatı kitaplarının da yazarı Adil Maviş tarafından kaleme alınan Telkin Ve Hipnozla Öğrenme Teknikleri kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yediveren Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786058820340 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Telkin Ve Hipnozla Öğrenme Teknikleri isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Telkin Ve Hipnozla Öğrenme Teknikleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Etkili ve Başarılı Konuşma Sanatı
1970
Başarı Rehberi kitabının da yazarı Adil Maviş tarafından kaleme alınan Etkili ve Başarılı Konuşma Sanatı kitabı Kişisel Gelişim, İş Dünyası türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yediveren Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786058832794 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Etkili ve Başarılı Konuşma Sanatı isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Etkili ve Başarılı Konuşma Sanatı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme Teknikleri
2013
Başarı Rehberi kitabının da yazarı Başarı Rehberi ve Telkin Ve Hipnozla Öğrenme Teknikleri kitaplarının da yazarı Adil Maviş tarafından kaleme alınan Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme Teknikleri kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yediveren Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786058832787 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme Teknikleri isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme Teknikleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Son Sigaram
2011
Başarı Rehberi ve Telkin Ve Hipnozla Öğrenme Teknikleri kitaplarının da yazarı Adil Maviş tarafından kaleme alınan Son Sigaram kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Karma Kitaplar yayınevinden 2011 yılında 9789944321600 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Son Sigaram isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Son Sigaram kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0