up
ara
Bob Odenkirk

Bob Odenkirk

Can't Stop Dancing
1999
Başrollünde oyuncu Janeane Garofalo yer aldığı, yönetmenliğini Stephen David üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Can't Stop Dancing isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Post
2017
Başrollünde oyuncu Tom Hanks yer aldığı, yönetmenliğini Steven Spielberg üstlendiği film Biyografi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Biyografi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Post isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Blood Into Wine
2007
Başrollünde oyuncu Fairuza Balk yer aldığı, yönetmenliğini Ryan Page üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Blood Into Wine isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Super High Me
2007
Başrollünde oyuncu Zach Galifianakis yer aldığı, yönetmenliğini Michael Blieden üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Super High Me isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Büyük Aşk
2012
Başrollünde oyuncu Jenna Fischer yer aldığı, yönetmenliğini Lee Kirk üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Büyük Aşk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mr. Show With Bob And David
1995
Başrollünde oyuncu David Cross yer aldığı, 1995 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mr. Show With Bob And David isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Better Call Saul
2015
Breaking Bad spin-off’u. Breaking Bad’te Walter White ve Jesse’nin avukatı ve aynı zamanda suçluların bir numaralı adresi olan Saul Goodman odaklı olacak dizi bir “prequel” olacak. Yani Breaking Bad’teki zamanın daha öncelerine bir yolculuk yapacağız ve Saul Goodman henüz Walter ve Jesse ile tanışmamış olacak. Saul Goodman’ı bol bol mahkemelerde göreceğiz. Projenin arkasındaki isimler ise yine Vince Gilligan ve Peter Gould.
Breaking Bad
2008
Akciğer kanseri olduğunu ve iki yıl ömrü kaldığını öğrenen bir babanın, ölümünün ardından ailesinin iyi bir hayat sürdürebilmesi için kısa sürede bol miktarda para kazanabilmek amacıyla yasadışı işlere girmesi anlatılmaktadır. Kimya öğretmeni olan Walter White, engelli oğlu ve karısıyla yaşayan kendi halinde bir aile babasıyken, ömrünün son iki yılında uyuşturucu üreticisi ve satıcısına dönüşür.
Fargo
2014
Aynı isimli filmin dizisi olarak devam edecek bu yapım yine Cohen kardeşlerin eseri olacaktır. Acemi bir polis memuru birden çok ve aynı kişilerin işlediği cinayetleri aydınlatma yolunda yaşadıkları ile polisiye macera türünde bir dizi oluşur.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0