up
ara
David Mitchell

David Mitchell

Fade Out

Fade Out

@fadeout - Gomel

"Yazmak çok yalnız bir hastalık."
ataç ikon Bulut Atlası
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Hayalet Yazılar
1970
Siyah Kuğu Parkı ve Bulut Atlası kitaplarının da yazarı David Mitchell tarafından kaleme alınan Hayalet Yazılar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9789752934726 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayalet Yazılar isimli kitap 410 sayfadan oluşuyor. Hayalet Yazılar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Siyah Kuğu Parkı
1970
Hayalet Yazılar kitabının da yazarı Hayalet Yazılar ve Bulut Atlası kitaplarının da yazarı David Mitchell tarafından kaleme alınan Siyah Kuğu Parkı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786051113135 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siyah Kuğu Parkı isimli kitap 428 sayfadan oluşuyor. Siyah Kuğu Parkı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bulut Atlası
0
Hayalet Yazılar kitabının da yazarı David Mitchell tarafından kaleme alınan Bulut Atlası kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050902969 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bulut Atlası isimli kitap 639 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bulut Atlası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Jacob De Zoet'in Bir Sonbaharı
2016
Hayalet Yazılar ve Siyah Kuğu Parkı kitaplarının da yazarı David Mitchell tarafından kaleme alınan Jacob De Zoet'in Bir Sonbaharı kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786050920628 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Jacob De Zoet'in Bir Sonbaharı isimli kitap 656 sayfadan oluşuyor. Jacob De Zoet'in Bir Sonbaharı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kemik Saatler
2016
Hayalet Yazılar ve Siyah Kuğu Parkı kitaplarının da yazarı David Mitchell tarafından kaleme alınan Kemik Saatler kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786050939101 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kemik Saatler isimli kitap 720 sayfadan oluşuyor. Kemik Saatler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çılgın Dağ Eğlenceleri
2008
Başrollünde oyuncu Tom Green yer aldığı, yönetmenliğini David Mitchell üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çılgın Dağ Eğlenceleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Copper Mountain
1983
Başrollünde oyuncu Jim Carrey yer aldığı, yönetmenliğini David Mitchell üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Copper Mountain isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ölü Balık
2005
Başrollünde oyuncu Elena Anaya yer aldığı, yönetmenliğini Charley Stadler üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölü Balık isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Revenge Of The Boarding School Dropouts
2009
Başrollünde oyuncu Tom Green yer aldığı, yönetmenliğini David Mitchell üstlendiği film Spor türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Spor, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Revenge Of The Boarding School Dropouts isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çılgın Dağ Eğlenceleri 2
2009
Başrollünde oyuncu Tom Green yer aldığı, yönetmenliğini David Mitchell üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çılgın Dağ Eğlenceleri 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0